Перейти до вмісту

Останній раз коли вона його покинула це було назавжди! Він уже не думає про неї і знайшов своє кохання через деякій час він одружився і щасливо живе! 

Він сидів на підвіконні і думав про свою дівчину, але раптом пролунав дзвінок. Дзвонила вона. У нього від радощів серце забилось в раз скоріше! Піднявши слухавку, вона сказала таким голосом, якого він ще не чув: ” давай залишимось друзями” . Її слова відняли мову у хлопця, він не знав що казати він просто опустив руку в якій був телефон і сидів не кажучи ні слова! Вона вже завершила розмову, відразу зіпсувалась погода почало блискати гриміти і погода зіпсувалась у хлопця в душі, він замкнувся в собі майже ні з ким не спілкувався.

Друзі дуже часто запитували його, що з ним. На, що отримували у відповідь: “Нічого, просто настрою нема”.
Повернувшись додому він сів на диван і в думці перегортав сторінки днів проведених з нею! Його очі набиралися сльозами і сльоза впала з його ока, а потім ще одна і ще одна!

Наступив ранок, але він ще не спав! Задзвонив телефон, телефонував його друг запитати, чи не хоче він на футбол з ним, на що у нього була своя відповідь: “я захворів і мені не хочеться”.

Через чотири дні він почав одужувати! А уже через декілька днів задзвонив телефон на ньому висвітився номер! Його серце почало битися частіше, почало трусити руки трусилися так, що телефон випав з рук! Він опанував себе, піднявши слухавку дівчина просила пробачення і запитувала чи він її пробачить: ” звичайно пробачу, бо я тебе люблю”.

Читайте також: Що не потрібно робити під час подружньої сварки?

Вона повернулась до нього! Через деякий час вона знову його покинула! І так було декілька раз, він весь час пробачав їй бо любив!!! Останній раз коли вона його покинула це було назавжди! Він уже не думає про неї і знайшов своє кохання через деякій час він одружився і щасливо живе!