Перейти до вмісту

Що не потрібно робити під час подружньої сварки?

Не згадуйте батьків під час конфлікту

Конфлікт – це справа виключно чоловіка і дружини, і тому не варто згадувати інших особ у цій бесіді, а тим паче батьків. Образа за згадку родичів може роками впливати на стосунки і позбутись її буде вкрай складно як вам, так і вашому партнеру. І якщо навіть чоловік і дружина в цій ситуації таки налагодять стосунки, не факт, що це можна буде зробити з батьками. Не залучайте до сварки батьків.

 

Не йдіть з дому під час сварки

У фільмах ми часто спостерігаємо, як партнери сваряться у шлюбі, після чого один вибігає, а інший – наздоганяє і вибачається. Та в житті такого сценарію нема, тому не варто вдаватись до випробування кіношних сцен. Не покидайте будинок під час сварки, коли пристрасті трішки вщухнуть поверніться до обговорення скандальної теми.

 

Не валіть все на купу

Якщо під час сварки, через якісь побутові дрібниці, ви згадуєте ще про іншу проблему. Подумайте, чи не є вона основною причиною сварок. Ймовірно, ви сваритесь не через розкидані речі чи невимитий посуд. Тому кращим варіантом буде заспокоїтись та спробувати обговорити основну проблему.

Читайте також: Хто є справжнім другом за знаком Зодіаку?

Не лягайте спати окремо

Не варто спати на окремих ліжках. Якщо ви лягаєте спати окремо від партнера після конфлікту, цим ви показуєте, що не готові до примирення.

 

Не з’ясовуйте стосунки на людях

В першу чергу- це неповага до інших людей, які хотіли просто добре провести час. Конфлікт в громадському місці завдає дискомфорту вам обом. Тому краще обговоріть всі проблеми вдома.