Перейти до вмісту

Оточуйте себе хорошими людьми. Ці поради стануть вам у допомозі.

Люди, які присутні у нашому житті мають бути ретельно відібраними, як якісний одяг чи корисна їжа. Тих, хто несе в собі світло і любов необхідно тримати ближче і не нехтувати цим спілкуванням, а ось негативних людей краще тримати від себе якнайдалі.Якщо ви спілкуєтеся з людьми, які вас люблять та поважають, які бачать у вас щось світле та добре — ви стаєте частиною одного цілого, частиною цього чудового світу. А ось коли людина постійно вас критикує, скаржиться на життя, ви відчуваєте, ніби це життя вас відштовхує і не дає потрібного щастя.

Тримайтеся подалі від людей, які намагаються применшити вашу значимість. Так завжди роблять маленькі люди. А дійсно великі вселяють вам відчуття, що ви також можете стати великими. Марк Твен

Чи знайомі ви з людьми, які постійно роздають поради (просили ви того чи ні), вимагають якихось пояснень чи ставлять мільйон запитань, водночас не цікавлячись, чи це саме те, чого ви зараз потребуєте? Справа в тому, що такі люди не думають про когось іншого, окрім себе. А ви через певні обставини, опустивши голову та зціпивши зуби, вислуховуєте нікому непотрібні розмови та погоджуватись із твердженнями, які в вашій голові виглядають кардинально по-іншому, а в деяких випадках навіть погоджуєтесь і критикуєте себе за це.

Але що ж робити в таких ситуаціях? Насправді все просто — потрібно оточити себе хорошими людьми, ніби сказано так просто, але насправді це дуже дуже важливо.

“Токсичні люди” та їх вплив на здоров’я
Кожна людина — це середнє арифметичне тих людей, з якими вона найбільше спілкується, американський бізнес-тренер Джим Рон

Читайте також:Гель; порошок для прання своїми руками. Економічно, екологічно, ефективно.

Якщо ви виявите в п’ятірці людей, з якими у вас найтісніші стосунки, хоча б одну людину, яка викликає у вас негативні емоції або стрес, спілкування краще обмежити. Ця людина відноситься до категорії “токсичних людей”, стосунки з якими негативно впливають на самопочуття інших. І якщо ви себе задаєте питанням, як це зробити? То тут і справді все дуже просто, сказати собі, що це не ваш тип людей спілкування і обмежити себе присутністю тієї людини поруч із вами.

Вам просто потрібно прийняти факт, що деякі люди як паразити: вони не можуть жити, не втручаючись в життя чи особистий простір інших; вони люблять висмоктувати енергію і відчуття щастя, постійно скаржаться, розповсюджують плітки, не вміють бути щирими та відвертими. Стосунки з такими людьми лише пригнічуватимуть вас, вганятимуть в депресію та викликатимуть стрес.

А вчені довели, що кількаденний стрес знижує активність нейронів у гіпокампі (частина мозку, яка відповідає за пам’ять та здатність роздумувати). Якщо стрес триває місяцями — шкоди зазнають клітини мозку, а це означає, що його робота значно погіршиться.

Отож, “токсичним людям” не місце у вашому житті, з ними ви не зможете бути щасливими і не досягнете поставлених цілей.

Однак, якщо у вас справді нема можливості відгородитись від таких людей (адже ними можуть бути батьки, чоловік, дружина чи колеги на роботі), тоді навчіться встановлювати певні межі в спілкуванні з ними, не піддаючись докорам сумління.

Шукайте людей, які роблять вас щасливими
Оточуйте себе людьми, які тягнутимуть вас вгору. Життя вже й так наповнене людьми, які тягнуть вас донизу, Джордж Клуні

Завжди тягніться до людей, поряд з якими ви почуваєтесь щасливими. Не знаєте, хто це? Тоді згадайте людей, з якими вам цікаво і весело проводити час, людей, в яких можна чогось навчитись, які на одній хвилі із вами та викликають у вас щиру усмішку, згадайте людей, які надихають вас!

Окрім цього, про таких людей можна сказати, що вони оптимісти та мрійники.

Якщо людина щаслива, вона із більшим запалом та енергійністю береться за якусь справу. А от негативні думки — справжні вороги, адже можуть підірвати віру в себе, сприяють зниженню самооцінки та можуть зруйнувати стосунки з іншими людьми. Тож якщо вас оточують песимісти, скептики чи люди, які постійно на все скаржаться, їхній настрій за деякий час огорне і вас.

Тому підтримуйте стосунки з позитивним, веселими та щирими людьми. Вони заряджатимуть вас, вселятимуть оптимізм, допомагатимуть в будь-якій ситуації, а отже — сприятимуть швидшому досягненню успіху.

Якщо ж говорити про мрійники, то кожен з нас в певній мірі ним є. Але хтось лише говорить про власні мрії, а хтось — наполегливо йде до її досягнення. Саме такими людьми потрібно оточити себе — мрійниками, які діють. Вони мають конкретні цілі стосовно того, як втілити задумане в життя, і крок за кроком наближаються до цього.

А також оточуйте себе людьми, які вас мотивують та прагнуть ставати кращими разом з вами, які не тягнуть вас униз а тільки вгору. Ті люди, які будуть кращими за вас і у спілкуванні з ними ви також будете набагато кращі, це зможете побачити за декілька днів. Все злежить від того в яке оточення ми попадаємо, які люди нас оточують та з якою енергетикою.

Звісно, обирати вам, але якщо ви хочете досягнути чогось в цьому житті та навіть просто бути щасливим, тоді ці поради ва потрібно засвоїти якомога швидше та краще. Будьте добрими, вчіться пробачати, любіть, усміхайтесь, і хороші люди самі потягнуться до вас!