Перейти до вмісту

Отож, якщо ваше життя виходить з- під контролю, займіться собою, це дуже допомагає.

Із своїм чоловіком я прожила у шлюбі 23 роки. У нас є двоє дітей – синові 20 років, а донці 17. Жили, як і усі: будинок, сім’я, чоловік, робота і іншого життя для себе я не уявляла. Мене все влаштовувало, виховувала дітей, дуже кохала свого чоловіка і дуже вірила, що він мене теж кохає. Чоловік займався бізнесом, багато працював.

Роман, мій чоловік був людина настрою: якщо на роботі проблеми, то вдома завжди суперечки. Я весь час мовчала, вважала, що проблеми є у всіх сімей, нічого особливого не відбувається, ми ж всеодно кохаємо один одного. Потім мирилися і життя плило своєю течією. Я розуміла, що у нього бувають проблеми з бізнесом і скоро це скінчиться, але справи у нас в сім’ї не покращувалися, нічого не мінялося. Ми постійно сварилися. Ніяк не могли найти спільної мови. Врешті він залишив мене. У мене почалися дуже не прості дні. Я незнала, що мені робити дальше. Нічого не хотілося.

Читайте також: Як приготувати тушонку із свинини у домашніх умовах?

На допомогу мені прийшла подруга. Вона вмовила мене піти з нею до спортзалу. Завдяки їй, я повністю занурилась в зайняття спортом, настільки, що думати про розлучення в мене не було ні часу, ні сил. Я стала відвідувати тренажерний зал щодня після роботи, викладалася на повну. Додому просто приповзала і відразу засипала, для поганих думок часу і сил у мене не залишалося.

Уже через два місяці мене було не впізнати: схудла, підтяглася і навіть помолодшала. Зараз я познайомилася із дуже хорошим чоловіком. До серйозних стосунків я поки, що не готова, але здається ми кохаємо один одного.

Якщо у вашому житті сталася якась подібна ситуація – займіться собою, це дуже допомагає, повірте.