Перейти до вмісту

Оце так повний набір — сорокарічна розлучена швабра, одягнена не по роках, з маленькою квартирою і майже дорослою дитиною.

Я маю доньку і сина. Синові зараз 21 рік, а донька ще школярка, старшокласниця, зараз їй 15. Однак хочу розповісти вам саме про сина. Ріс він дуже капризною дитиною, але все одно він добра і весела людина. І я його дуже люблю. Зі своїм чоловіком ми розлучилися не так давно, але досі добре спілкуємося. Просто він мало часу приділяв сім’ї, надаючи перевагу своїй роботі та хобі. Але мова теж зараз йде не про нього.

Коли син підріс і став симпатичним міцним юнаком, то я відразу подумала, що він назавжди залишиться холостяком. Дуже він був перебірливий щодо дівчат. А дівчата за ним ой як бігали! Строчили йому повідомлення, залишали подарунки, але Максим нікому не відповідав взаємністю. Одна дівчина навіть регулярно під під’їздом його чатувала, немов випадково. Але я бачила, що вона спеціально ввечері приходить і чекає, поки він додому прийде. Аж шкода її було. Але Максим і ту дівчину відшив. Гарний він хлопець, але зарозумілий.

Читайте також Якщо чесно, я так розізлився на свого приятеля через його слова, що просто не міг не відповісти йому.

Але раптом Максим прямо розквітнув, пір’я розпустив. Дивлюсь, сидить на дивані і весело з кимось розмовляє цілими годинами. Ну і я вже стала розпитувати, хто ж та дівчина, що змогла сподобатися моєму синові. А у нього очі світяться, посміхається загадково і лише рукою махає, мовляв, буде момент хороший, то познайомлю.

А я йому натякаю, що ось буде скоро момент хороший, адже я відзначатиму свій день народження. Святкувати будемо лише зі своїми, тож чекатимемо і Максимову обранницю. Однак Максим трохи засумнівався, мовляв, не надто хороший момент, адже на святі буде не лише родина, але й мої подруги, яких Максим вважав пліткарками. “А моя дівчина особлива, не зовсім звичайна”, — сказав він. Але я дуже наполягала і все ж вмовила сина привести дівчину.

Врешті настав час Х. Ми всі зібралися за святковим столом, уже не можемо дочекатися Максима з його дівчиною, все гадаємо у чому ж її незвичайність. Може вона темношкіра, або якась неформалка чи рокерша. А може навпаки, якась сіра мишка, заучка. Все вгадуємо та сміємося, але справді дуже напружено чекаємо. І тут чуємо — прийшли. У коридорі чути голос Максима, якийсь шурхіт. Я відразу побігла зустрічати гостю.

Побачила її спершу лише ззаду, в око відразу впало її біле випалене волосся. Вона повертається, а я ледь не падаю. Їй же на вигляд років сорок, майже моя ровесниця. Я ще на мить подумала, що може це якась моя давня подруга прийшла мене привітати, а я згадати не можу. Але син розвіяв мої надії і сказав: “Знайомся, мамо, це моя наречена!”.

Оце так диво! Сиділа я на своєму святі біла, як стіна. Усі мене вітають, тости проголошують, а я відійти від шоку не можу. Поглядаю на наречену сина — під густим макіяжем шкіра обвисла, зморшки під очима, пухкі губи (явно накачані!) намальовані яскравою помадою, очей не видно під нафарбованими віями. Однак жінка вела себе цілком пристойно — розпитувала щось, розмову підтримувала. Загалом, намагалась усім сподобатися.

У подарунок принесла мені великий букет з білими трояндами і коробку з тістечками. А я все сиджу і дивлюся на цю пару — мій Максим і його “наречена”. Та ця наречена йому у матері годиться! У неї вже зморшки всюди і груди обвисли! Що ж мій красивий і молодий Максим знайшов у цій дамі? Може вона якась багата, наобіцяла йому щось? Але ж ні, тоді б у Максима були б від неї якісь подарунки. Та й багатство для нього не надто важливе, ми й самі небідно живемо.

Я ледве пережила той день. Усе чекала, коли гості розійдуться, аби з сином поговорити. Наречена, коли йшла, обійняла мене, обдавши своїм солодким парфумом. Мені аж неприємно стало. Як двері зачинилися, я на сина накинулася — кого ти привів? Де ти її відкопав? Максим, не приховуючи, усе мені розповів: його нареченій 41 рік, познайомилися вони у клубі на вечірці, вона працює майстром з манікюру, отримує в місяць 12 тисяч гривень, інколи і більше, коли клієнток ще додому бере, бо треба дитину ростити. У є син 15 років. І взагалі все добре — у неї і своя квартира є, щоправда однокімнатна, бо свою трикімнатну після розлучення мусила з чоловіком ділити.

Оце так повний набір — сорокарічна розлучена швабра, одягнена не по роках, з маленькою квартирою і майже дорослою дитиною. Що це за сюрприз матері на день народження? Максим відразу насупився: “Мамо, ти не розумієш, я її люблю! Навіщо мені ці малолітки, я лише з нею зрозумів, що таке справжнє життя! Вона така чудова, одна мене розуміє. Ми розписуватися збираємося”.

Я всю ніч після цього і очей не зімкнула. Все думала як сина відмовити від цієї затії. На ранок подзвонила чоловікові, теж просила якось повпливати. Але йому, як завжди, на все по барабану — він на роботі. Відмахнувся тим, що син вже доросла людина і сам розуміє, кого вибирає.

Тепер я в повному шоці! З сином вже не говорю на цю тему, аби не сваритися. Все сподіваюся на диво — може розстанеться зі своєю дамою серця. Подружки мої чомусь взяли сторону сина, мовляв, жінка на свої роки гарно виглядає, слідкує за собою. А що сина майже дорослого має, то це нічого, він скоро виросте і своїм життям жити буде. А я от не знаю! Навіть уявити боюся, що буде, коли син почне жити з цією дамою. Зовсім не таку наречену я уявляла для свого улюбленого сина. Він же іще юний, наївний, зовсім не розуміє нічого в житті! Може ще одумається?