Перейти до вмісту

Якщо чесно, я так розізлився на свого приятеля через його слова, що просто не міг не відповісти йому.

Нещодавно я повертався на автобусі додому з роботи й зустрів свого друга, з яким ми дуже давно не бачились. Виявилося, що нам було їхати з ним в одну сторону, тому часу для розмов у нас було достатньо. В той час якраз на вулиці йшов дуже сильний дощ, а я був білих кросівках. Я опустив голову вниз, подивився на свої брудні кросівки й сказав своєму другові:
– От напасть, мені ще кросівки мити через цей дощ, а я так на роботі втомився.
Нащо мені приятель відповідає:

– Так у тебе ж дружина є, навіщо тобі їх мити?

Якщо чесно, я так розізлився на свого приятеля через його слова, що просто не міг не відповісти йому. Я йому сказав що, ну й що, що в мене є дружина.

Читайте також Я завжди уважно перевіряю отриманий чек у трьох випадках

Вона ж не зобов’язана мити за мене мої кросівки. Звісно вона може, але тільки якщо сама вирішить мені зробити приємно, а сам я її ніколи змушувати не буду. А мій друг з подивом в мене запитав:
– Як це не зобов’язана? Вона ж твоя дружина, це входить в її зобов’язання: щоб чоловік був на нагодований, завжди доглянутий, була прибрана квартира та випрані речі.

Мене це дуже обурило, бо я вважав, що вже ніхто не живе цими стереотипами які були в СРСР. Адже зараз зовсім інший світ. В ньому люди всі рівні, якщо дружина не хоче мити підлогу чи прибирати на кухні, чи готувати їсти, то вона не зобов’язана це робити, натомість цю роботу може зробити її коханий чоловік. І нічого страшного в цьому зовсім немає.

Це означає, що людина яка поруч з жінкою її поважає та цінує. Я завжди намагаюся допомагати своїй дружині справлятися по дому, адже ми удвох працюємо на рівні, тому й доглядати за нашою квартирою також повинні на рівні.

Дуже багато шлюбів розпадається саме через те, що чоловіки постійно дорікають своїм дружинам, що вони щось повинні. Наприклад, моя рідна сестра розлучилася зі своїм чоловіком після двадцяти п’яти років шлюбу саме через це. Всі ці роки вона жила з чоловіком заради своїх дітей, а коли вони виросли, то терпіти вона такого ставлення до себе більше не захотіла. Я її повністю підтримую та розумію, адже життя у нас одне, і прожити його необхідно так, як хоче серце.

Тому завжди закликаю чоловіків бути більш сердечними до своїх половинок. Нам необхідно підтримувати їх, допомагати їм та бути завжди поруч, а якщо потрібно, то, інколи, навіть піти на компроміс. Бо ми чоловіки — набагато сильніші ніж наші жінки.