Ознаки того, що у вас все добре

Наше життя прекрасне. У нас все добре, хоча ми цього і не помічаємо. Ми гонимось за чимось дуже великим і по дорозі не бачимо тих, так званих найголовніших ” дрібниць” з яких складається наше життя і за які ми маємо бути вдячні.

Декілька ознак, на які варто звернути увагу, щоб побачити, наскільки гарне наше життя:

– Ви живі і чогось уже навчились.

Із будь якої поразки можна винести щось корисне. Ви її пережили, обдумали і щось зрозуміли. Навіть негативний досвід корисний, так, що продовжуйте рухатися вперед і не втрачайте надії.

– У вас є зручне житло.

Ви бачили цих людей на вулиці, але ніколи не думали про них. Ви знаєте про існування міліонів людей, які живуть на вулиці в різних частинах світу, але ніколи серйозно не задумувалися про них.

Можливо настав час задуматись. У вас є на чім спати і на голову вам нічого не падає. Ви у прямому смислі живете краще міліонів людей.

– Ви намагалися бути кращі. 

Те, що у вас щось не вийшло, не означає, що ви невдаха- це означає, що ви намагалися щось змінити, просто у вас не вийшло. Але ж ви намагалися. Людей які рухаються вперед і намагаються щось змінити, не так вже і багато. І навіть те, що ви спробували, свідчить про те, що все у вас буде добре!

– У вас є або була робота.

Мати роботу- це дуже добре. І напевно не потрібно говорити скільки людей у світі її не мають. Навіть якщо вона у вас була, а зараз немає- це добре. По- перше, раз вона уже була- з”явиться ще. По- друге, можливо її втрата- це можливість зайнятися тим чим ви хотіли, але все не виходило.

Читайте також: Що насправді ховається за словом ” Розкіш”?

– Знання на кінчиках ваших пальців.

Те, що ви читаєте цю статтю, говорить про те, що у вас є вихід в інтернет. Мало того, що у багатьох людей його до цього часу ще немає- це дурниці. Набагато важливіше те, що у вас є саме головне: можливості. Можливість отримати нові знання і рухатися дальше у житті.

– У вас є їда.

Без їди жити неможливо  і в світі щей досі помирають люди від голодної смерті. Задумайтесь над цим і щиро зрадійте тому, що у вас є що їсти, навіть коли це звичайна картопля чи макарони. У людей в цю секунду навіть цього немає.

– У вас є право вибору.  

До того часу, поки ви живі і думаєте, ви завжди можете вибирати.

– У вас є мрія.

Якщо у вас є мрія, значить ви не втратили можливість ставити перед собою цілі. Мрійте і робіть усе щоб вона здійснилася.

– У вас є гарний, чистий одяг.

Якщо у вас є гарний, чистий одяг і ви можете вийти ” в люди”- це дорого коштує. Багато людей- навіть у нашій країні- немають такої можливості.

– Ви любили.

Якщо ви хоть колись любили, до втрати свого “я”- ви вже щасливі і автоматично у вас не все так погано. Далеко не всім випадає у житті така любов.

– У вас є чиста вода.

Прямо зараз у міліонів людей немає доступу до нормальної, звичайної, чистої води. Подумайте про те, що ці люди віддали б усе за таку можливість як у вас, відкрити кран і просто напитися води.