Перейти до вмісту

П’ять секретів, які зекономлять час на кухні.

Як заощадити час накухні? Про це мріє чи не кожна господиня. Пропонуємо вам 5 лайфхаків про це.

Правильно готуємо цілу птицю

При запіканні курки або індички цілком краще класти її на грудку. Саме в цій частині найбільше м’яса, і якщо вона буде близько перебувати до джерела тепла, то пропечеться швидше.

Виноград охолодить вино

Найчастіше, щоб охолодити вино, люди використовують кубики льоду. Однак вони розбавляють напій. Підсумок — зіпсоване враження. Але вихід є! Використовуйте замість льоду заморожені виноградини — вони не розбавлять напій і прикрасять його.

Як розігріти випічку, щоб вона була смачною

Найчастіше розігріта в мікрохвильовці піца і інша випічка черствіє, стає сухою і вже не такою апетитною, як у свіжому вигляді. Щоб цього уникнути, під час розігрівання їжі поставте поруч склянку з водою. Волога, яка випаровується, захистить скоринку від сильного пересушування.

Читайте також: В меркантильності жінки немає нічого поганого.

Секрет ідеальної яєчні

Столову ложку води потрібно налити в край сковороди, де смажиться яєчня, і накрити кришкою. Поступово вода перетвориться в пар і допоможе верхньому шару яєчні дійти до готовності. При цьому на жовтках з’явиться плівка, всередині ж вони будуть рідкими.

Дієвий спосіб пекти млинці без крапель на плиті

Якщо наливати млинцеве тісто на сковороду ополоником, воно може потрапити на плиту і забруднити всю поверхню. Щоб цього не сталося, скористайтеся порожньою пляшкою з-під кетчупу — готове тісто потрібно залити в ємність і з її допомогою наливати на сковорідку. Чистота і порядок будуть забезпечені!