Перейти до вмісту

Перед весіллям чоловік влаштував мені сюрприз.Таго вчинку я від нього точно не чекала …

З Андрієм ми кохали один одного. Зустрічалися ми з ним 2 роки, і він зробив мені пропозицію. Увесь цей час, ми бачилися тільки на вихідних. Андрій пропонував, щоб ми йшли жити разом до весілля, але я була проти.

Я одразу попередила коханого, що не хочу грати весілля в традиційному розумінні та з великою кількістю людей. Я запропонувала тихо розписатися, відсвяткувати у родинноку колі і полетіти відпочивати вдвох за кордон. Андрій зі мною погодився, сказав, що саме такого святкування він і хотів. Так, як питань з цього приводу у нас більше не виникало, то ми пішли подавати заяву в ЗАГС.

До весілля я особливо не готувалася і ніякого хвилювання не відчувала, адже все йде саме так, як я і хотіла. За пару днів до весілля, прийшов до мене Андрій і сказав:

– У мого друга є гарне кафе, ось там і відсвяткуємо.

– Як відсвяткуємо? З ким? Ми ж хотіли просто розписатися.

– Ось подивись, тут список гостей.

Подивилася я на той список, а там аж 85 гостей, і то тільки з його сторони. Тоді я стала пояснювати коханому, що якщо і кликати багато гостей, то мені потрібно купувати сукню, робити макіяж та зачіску, а за тиждень часу, я не встигну це все зробити.

Читайте також: Гарбузовий чізкейк без випічки: смачний та легкий десерт

– А у кафе усе встигнуть приготувати? – запитала я.

– Ми ж не будемо накривати шикарні столи, таке, мінімальні закуски, напої, одним словом все саме найпростіше. А мама моя тобі допоможе.

– А солодкий стіл, весільний торт? Його не встигнуть зробити.

– Для чого нам ті торти, мої друзі солодощі не люблять.

Що тепер мені робити? Якщо і кликати стільки гостей, то потрібно переносити дату весілля і організовувати все нормально.

Андрій ніколи не підставляв мене так, я стала сумніватися в його адекватності. На наступний день я стала шукати сукню, обдзвонювати всі салони, але всюди мені відмовляли. Я всю ніч проплакала, довго думала, над поведінкою коханого.

Проснувшись вранці, я вирішила, що весілля не буде, і розійшлася з Адрієм. Якщо він зараз влаштовує мені такі сюрпризи, то що буде у майбутньому …