Перейти до вмісту

Переписавши будинок на родичку, змушена була опинитися на вулиці.

Ця історія буде про Олександру Левченко. Жінка за своє життя стикнулася з чималою кількістю проблем.

Cталася непередбачувана ситуація: переписавши будинок на родичку, змушена була опинитися на вулиці.

Пощастило, що ситуацію врятував випадковий таксист.

Трапилося так, що одного разу в житті Олександри з’явилися родичі, що переїхали в її місто і попросили приписати їх в будинок, адже їм це вкрай необхідно. За це старенькій пообіцяли належний догляд, турботу і всіляку підтримку. Тож довго роздумувати жінка не стала.

Та як тільки усі документи були оформлені, родичка заявила, що Олександра сама собі підписала старість на вулиці. А після жорстокої промови ще й засміялась єхидно.

Олександра нині згадує про життя після цього:

« Я хотіла врятувати себе сама, часто шукала можливі підробітки. Інколи збирала ягоди, гриби, а потім продавала їх. Бували випадки, що люди зверталися за допомогою по господарству. Я смачно готувала їм, прибирала дім і забирала дітей зі школи».

Читайте також Картопляний пиріг

Та в житті жінки з’явився таксист Рамзес Алієв, що врятував їй життя:

« Після довгого робочого дня я повертався додому і помітив на порожній вулиці лише одну бабусю, що, ледве піднімаючи ноги, брела в невідомому напрямку. Я зупинився і запропонував підвезти. Уже в автомобілі я почув жорстоку історію про те, як несправедливо ця людина опинилася без нічого. Це зворушило мене до глибини душі. Тої ночі я не міг спати, а на ранок зрозумів, що так це залишати не можна.»

Хоч Рамзес і жив не у власній квартирі, а орендованій, на наступний день пані Олександра уже була в домівці чоловіка. Жінка стала частинкою їх родини.

А нині сама Олександра зі сльозами на очах говорить, що це не просто людина, яка врятувала її, це хлопець, що зміг полюбити її більше рідних людей, хлопець, що став сином.