Перейти до вмісту

Перше, що зробила невістка – встановила в будинку свої правила.

У свої 70 років Ніна Петрівна була дуже енергійною і працьовитою жінкою. Всюди брала участь була активно. Навіть після виходу на пенсію вона влаштувалася на пів ставки консьєржем. Старалась, як могла.

У неї в дома завжди було затишно, прибрано та апетитно пахло яблучним пирогом, який її син Сергій дуже полюбляв.

Сергія виростила сама, бо її чоловік не стало, коли хлопчику було два роки. Здається, все в житті було непогано, за винятком одного.

Ніна Петрівна ніяк не могла дочекатися невістки, дуже хотіла внуків. Вона дуже люили маленький дітей.

Сергій досить красивий. Проте, серйозних стосунків він не мав. Щось йому в цьому не дуже щастило.

І ось якось Ніна Петрівна почала помічати зміни в поведінці сина. Сергій поводив себе дуже дивно. На роботі затримається, то на вихідних піде надовго. Жінка зраділа, нарешті у сина хтось з’явився.

Давно пора, вже 35 років буде скоро. А син ще не мав серйозних відносин. Не могла дочекатися знайомства з майбутньою невісткою. І дочекалася.

Олена була дуже самовпевненою жінкою, старшою за Сергія на 10 років. Правда, жінка мала дуже доглянутий і молодий вигляд. Незабаром Андрій з Оленкою одружилися.

Перше, що зробила невістка – встановила в будинку свої правила. Почала зразу командувати. На двері в їхню кімнату вона повісила замок, щоб ніхто не захолв. А улюбленці млинці повністю зникли з меню «нездорова їжа, сама не їм і вам не раджу».

Читайте також: Після того як я подарувала квартиру сину, донька не хоче спілкуватись.

Коли з’ясувалося, що невістка чекає дитину, то Ніна Петрівна дуже зраділа. Може хоч дитинка змінить характер невістки?

Проте, все пішло іншою дорого. Ще гірше стало, ніж було. Ніна Петрівна, не очікувала, що таке може бути. Бабусю до дитини майже не підпускали.

Боязкі спроби свекрухи просто поняньчитися з малюком отримували відповідь, що Олена все сама добре знає не хоче аби бабуся розпестила сина.

Найнеприємніше, що Сергій у всьому дружину свою підтримував. Він її повністю довіряв.

Пройшли роки. Якось Ніна петрівна з тим всім змирилась.

І вже згодом дізналися, що в сім’ї буде поповнення – Олена знову при надії. Сергій попросив у матері пожити на орендованій квартирі, бо всім буде тісно під одним дахом, та погодилася, бо дуже хотіла, аби син був щасливий.

Але ж матері було дуже обідно, що до неї так поставились.

Ось уже три роки Ніна Петрівна живе сама, внуків бачить тільки тоді, коли Олені треба побути одній, або вона зайнята чимось іншим.

Син потайки від невістки оплачує оренду квартири, проте уваги мамі майже не приділяє. Не відвідує, нічим не допомагає. І це вся подяка матері.