Перейти до вмісту

Петро таки залишився зі своєю дружиною. Але племінники так і не перестали ходити до Петра по гроші. Сестра продовжувала дальше намовляти дітей.

З Настею, Петро довго вагався поки зробив пропозицію, видно було, що він щось ретельно зважував, дуже добре щось обдумував. Петро уже багато років жив зі своєю рідною сестрою і її великою родиною. У сестри було аж 5 дітей. І зупинятися вони з чоловіком, судячи з усього, не збиралися. вони рахують, що і так живуть непогано.

Спочатку Петро допомагав їм по господарству, а потім взагалі жив в родині сестри на положенні безкоштовної робочої сили, та щей зарплату свою Петро віддавав сестрі. Їй звичайно так було довподоби і вона так привикла уже була, на дармову робочу силу і лишя копійка в хаті не помішає.

Після весілля Петро переїхав жити до Насті. Але сім’я сестри у спокої чоловіка залишати і не збиралась. Приходили до подружжя в дні братової зарплати зі скандалами. Приводили своїх дітей, щоб Петро їх бавив у вихідні, купував їм продукти, адже він їх дядько. Але жінка Петра, не така добра, як він, вона відразу розставила все по своїх місцях. Ніякі племінники у них жити не будуть, нікому її чоловік віддавати нічого не буде, у нас своя сім’я, у вас – своя.

Сестра Петра вирішила іншим шляхом йти до своїх цілей. Вона стала часто запрошувати свого брата до себе в гості, щоб Настя нічого не знала. Ясна річ, він ходив. А як піде туди, так без копійки й повертається додому, геть з порожніми кишенями. А якось взагалі повернувся без куртки, так як вона дуже сподобалась старшому племіннику, а грошей немає у сестри, щоб купити синові куртку до школи.

Читайте також: Спадщину ми все-таки поділили. Але мої батьки і брат зі мною тепер не розмовляють.

Дружині Петра це було геть чисто уже надоїло. Тоді вона поставила свого чоловіка перед серйозним вибором – або він припиняє це піклування і забезпечення чужої сім’ї, або хай забирається знову у няньки. Петро таки залишився зі своєю дружиною. Але племінники так і не перестали ходити до Петра по гроші. Сестра продовжувала дальше намовляти дітей.