Перейти до вмісту

Підготувати стопи до літа досить легко.

Літо — час, коли дуже хочеться скинути усе зайве: залишити у минулому турботи і крокувати до щастя у яскравих сандалях. Але чи готові ваші стопи до такого перевзування? Як повернути їм м’якість без натоптишів і тріщин? Які косметичні процедури провести, щоб не ходити, а по-справжньому літати? На ці та інші питання відповідаємо нижче.

Доглядовий комплекс для гарних стоп

Цей комплекс допоможе інтенсивно зволожити стопи, зробити шкіру більш ніжною і м’якою. Що будемо робити у першу чергу?

Очищати

Для очищення стоп підійде пінка або крем для душу.

Розпарювати

Для цього влаштовуємо для стоп ванночки з використанням розм’якшуючих засобів.

Скрабувати

Для цього необов’язково купувати брендову косметику, достатньо зробити домашній скраб, наприклад, з меленої кави у поєднанні з лосьйоном для тіла. Використовуйте скраб одразу після ванночки. Нанесіть його на 5 хвилин, помасажуйте і змийте.

Видаляти натоптиші

Одразу після скрабування візьміть пемзу і ретельно пропрацюйте грубі місця.

Зволожувати шкіру

Скористайтеся кремом з сечовиною і втирайте його у шкіру стоп.

Живити шкіру

На ніч обов’язково нанесіть живильний крем і одягніть шкарпетки, щоб шкіра відновилася.

Такий комплекс варто повторювати щотижня, тоді ваші ніжки обов’язково виглядатимуть гарно вже до початку літа.

Читайте також: Методи, які допоможуть подолати стрес на роботі.

Тріщини і натоптиші: реабілітуємо шкіру стоп

Вирішення цих проблем рекомендуємо почати з консультації у дерматолога або терапевта. Вони проведуть необхідні скринінги, щоб виключити наявність захворювань, які можуть провокувати огрубіння шкіри стоп. Водночас слід зайнятися усуненням косметичного дефекту. У цьому вам допоможуть ванночки з відваром лікувальних трав або картопляний відвар, ретельне видалення натоптишів за допомогою пемзи, лікувальні препарати (за призначенням лікаря).

Педикюр: сезонні рекомендації

Яскравий, соковитий та такий, що привертає увагу — таким ми уявляємо собі літній педикюр. Але, крім естетики, є й інші важливі моменти. Протягом теплого сезону краще не практикувати обрізний педикюр, щоб виключити зараження грибковими інфекціями. Влітку у відкритому взутті ризики зростають. Також ще до фарбування лунку слід ретельно обробити, очистити від пилу і мікробів. Якщо шкіра навколо пальчиків потріскалася, пересушена або подразнена, нанесіть зволожуючі креми..