Перейти до вмісту

Піджива для кущів малини навесні.

Чим краще підживлювати малину для отримання багатого врожаю ягід.

Одними з найбільш ефективних варіантів вважаються натуральні органічні добрива. Серед них особливою популярністю користується коров’як та курячий послід.

Як приготувати і як зробити підгодівлю на основі коров’яку або  курячого посліду.

Візьміть відро, після чого налийте в нього воду і додайте добриво. Пропорції мають бути наступними — 1:10.

Дайте розчину настоятися впродовж від двох  до п’яти діб(в залежності від температури повітря)  Після закінчення потрібного часу ще раз розведіть його з водою в співвідношенні 1: 1.

Перед підгодівлею переконайтеся, що ґрунт біля кущів вологий, в іншому разі коренева система може отримати опіки. Лише після цього слід приступати до поливу.На один кущ малини піде приблизно один літр отриманого розчину.Через тиждень після підгодівлі необхідно розпушити ґрунт.

Підживлення деревною золою

Вам знадобиться деревна зола з розрахунку один літр на один квадратний метр. Розлийте добриво під кущами, після чого приступіть до мульчування перегноєм. Це необхідно для того, щоб утримати вологу в землі і позбавити себе від проблеми у вигляді бур’янів.

Читайте також: Ревізія на кухні має бути регулярною.

Чим ще можна підживлювати малину

Якщо у вас немає натуральних органічних добрив — не варто засмучуватися. Їх можна замінити азотним добривом — наприклад, аміачною селітрою. Пропорції: 40 грамів речовини на один квадратний метр ґрунту. Принцип той самий: щоб не попадало на корінь.