Перейти до вмісту

Ревізія на кухні має бути регулярною.

Ось кілька “мешканців” кухні, про викидання яких не варто шкодувати.

Старі спеції, які втратили аромат

Більшість спецій втрачає свій смак і аромат вже через рік, а у деяких людей вони можуть зберігатися десятиліттями.  Якщо запах слабкий, несвіжий і ніби злегка запорошений, то приправу пора викинути.

Пляшки зі старою рослинною олією

Стара рослинна олія при вживанні, швидше за все, нікому не зашкодить, але вона може сильно зіпсувати смак їжі. А якщо з олії нічого не можна приготувати, то і зберігати її теж нема чого. Якщо у вас в шафі давно лежить пляшка з рослинною олією, понюхайте або спробуйте її. Зіпсована олія має кислий або прогірклий смак і аромат. Сміливо викидайте пляшку з олією.

Всі сумнівні залишки їжі в холодильнику

Без жалю відправляйте в сміття зіпсовані залишки їжі і намагайтеся робити це регулярно, не доводячи їжу до стану, коли на її поверхні утворюється власна екосистема.

Фільтри в глечику для очищення води

Чиста і смачна фільтрована вода — це чудово. Але таку можна отримати лише у тому разі, якщо ви регулярно міняєте фільтри в глечику для очищення води. Час між замінами фільтра може варіюватися залежно від моделі вашого глечика і від того, як часто ви п’єте воду. Тому не забувайте відстежувати час заміни фільтра або придбайте глечик, на якому є механічний лічильник, що дозволяє вчасно змінити картридж.

Читайте також: Як зберегти шкіру більш гладкою з роками?

Губки для миття посуду

Міняти губку для посуду необхідно приблизно раз на тиждень або два. На губках мешкає колосальна кількість бактерій, які можуть поширитися по всій кухні і зрештою потрапити в ваш організм.

Відкриті банки з соусами

Нерідко банки з соусами зберігаються в холодильнику місяцями, але вже через тиждень після відкриття в них може утворитися цвіль. Соуси з банок бажано з’їдати якомога швидше, або заморозити їх.