Після гостювання у сина і невістки, я нарешті зрозуміла, куди діваються усі гроші молодого подружжя. Для себе я остаточно вирішила, що більше жертвувати їм свою пенсію не буду

Разом з своїм чоловіком Миколою, ми живемо у селі. Син, після того, як одружився переїхав жити в область. Живуть діти у квартирі, яку взяли в іпотеку. Попри те, що син й невістка працюють, їм постійно не вистачає грошей, щоб звести кінці з кінцями. Ми намагаємося допомогти дітям, тому кожного місяця віддаємо їм одну пенсію.

Тиждень тому, ми вирішили поміняти у будинку двері. Микола залишився разом з майстрами, а я поїхала в гості до сина. Це була чудова нагода, щоб більше часу провести з онучкою і невістці допомогти.

Проте після цього візиту я нарешті зрозуміла, куди діваються усі гроші молодого подружжя. Для себе я остаточно вирішила, що більше економити на собі я не буду, і віддавати їм свою пенсію.

Читайте також: Огірки по-корейськи на зиму

Я побачила, що у них в холодильнику виключно дорогі продукти.  А ще син з невісткою звикли кожної неділі вечеряти в ресторані. Обурило й те, що під час прогулянок їм обов’язково треба купити каву. І на роботу вони не беруть їжу в контейнерах, а харчуються в кафе.

Хіба можна так тратити гроші, якщо потрібно виплачувати борг? Тепер вони не побачать нашу пенсію. Нарешті ми з чоловіком зможемо трохи заощадити і поїхати на відпочинок.

Можливо, хтось засудить мене і не погодиться з моєю точкою зору, але я все одно вважаю, що маю рацію.