Перейти до вмісту

Після розлучення з дружиною, чоловік пішов жити до тещі

Відпчинок на морі цього року був особливий. Там я познайомився з Мариною. Незважаючи на те, що їй було тільки 20 років, у нас получилася приємна розмова. Вона відпочивала розом з своєю мамою.

Саме на морі у нас все так закрутилося, що після, Марина відразу переїхала жити до мене. Красива дівчина швидко підкорила моє серце. Я не став відкладати справу і зробив їй пропозицію.

Уже чеерез пів року ми відгуляли весілля. Найщасливішою на нашому весіллі була моя теща Тетяна Василівна. Вона ходила щаслива, веселила всіх, брала участь у всіх конкурсах. Вона була чудовою жінкою, хоча самотньою. Чоловік її кинув 5 років тому, а нового залицяльника не знайшлося. Чим більше я почав з нею спілкуватися, тим сильніше вона мені подобалася.

З Мариною у нас життя не склалося. Вже через пів року після весілля романтика і закоханість повністю зникли з наших відносин. Ми завжди сварилися на різних дрібничках. Марина була молодшою від мене на 13 років, і мабуть, різниця у віці та різний світогляд дали про себе знати.

Читайте також: Теща не любила мене, і вже після весілля у мене почалося несолодке життя. Дружині було соромно за витівки мами, вона намагалася поговорити з нею, але все було марно

Рік спільного життя закінчився розлученням. Після розлучення Марині запропонували роботу у іншому місті, і вона поїхала, а я залишився один. Колишня теща була однією з перших, хто підтримав мене.

Уже через місяць, теща запросила мене на чай. Я погодився не думаючи. На наступний ранок вона приготувала мені сніданок, після чого я поїхав за своїми речами, і ми стали жити разом.

Коли я розповів свою історію друзям, вони були шоковані. Я їм намагався пояснити, що з Танею мені набато краще і легше ніж з Мариною, але вони мене не розуміли.

У Тані ніколи не болить голова, вона смачно готує та розділяє зі мною всі захоплення. Вона цінує та любить мене. Її вік не має для мене значенная, адже вона старша від мене тільки на 7 років. Тому я нічого погано не бачу у цій ситуації …