Перейти до вмісту

Після служби він не повернувся. Службу Денис проходив в іншій області і познайомився там з дівчиною на якій відразу після служби одружився і залишився жити в дружини.

Денис з Мариною зустрічались ще зі школи. В селі про них казали Ромео і Джульєтта. Вони завжди були разом. Коли Денису прийшов час йти в армію, він переживав тільки через те, що його кохана, його не дочекається. Дівчина вона дуже красива, спортивна і товариська, звичайно, за час розлуки знайде собі когось іншого. Марина ж клялася в коханні і запевняла, що навіть не подивиться ні на кого. А хлопець продовжував нервувати і сумувати через розлуку.

І ось настав день проводів. На вулиці був кінець травня. Марина прийшла на проводи чомусь в шапці, хоча на вулиці було жарко. Коли Денис запитав, чому вона в шапці, вона її зняла і виявилося, що гарне волосся дівчини, підстрижене під нуль. Денису аж мову відібрало. А вона йому сказала: ” Тепер ти будеш впевнений, що я ніде не подінуся і тебе дочекаюсь. Кому я така сподобаюсь?”. Вони обоє розсміялися і пішли до столу.

Марина залишилася чекати і відрощувати свої кучері, а Денис пішов служити. Згадував він кохану постійно, але не ту красиву дівчину, з якою зустрічався до служби, а заплакану, лису дівчину. І ці спогади його зовсім не радували.

Читайте також: Коли я виходила заміж, мої батьки не вмішувалися, мовляв, вибрала – живи. Але з кожним днем я все більше розумію, що життя нема.

Марина писала йому листи щодня і з нетерпінням чекала відповіді. А Денис через пів року став писати все рідше. Дівчина хвилювалась і дуже чекала відповіді від коханого. Листування тривало, але якось мляво, схоже, що разом з волоссям зникли і почуття, але зізнатися в цьому Денис не наважувався.

Після служби він не повернувся. Службу Денис проходив в іншій області і познайомився там з дівчиною на якій відразу після служби одружився і залишився жити в дружини. Коли Марина про це дізналася, вона була в розпачі. Заради нього вона була готова на все, а він виявився просто негідником.

Довго страждала Марина, але час лікує. Волосся її відросло так вдало, що стало кращим ніж було. Через два роки вона вийшла заміж за хлопця з сусіднього села і з часом в них з’явилась донька. В шлюбі вона дуже щаслива, вони кохають один одного і живуть в мирі і злагоді.

А нещодавно прийшла звістка від родичів. Близькі розповідали, що Денис розлучився і шукав телефон Марини. Марини чекала його дзвінок з нетерпінням. Але не тому, що хотіла говорити про щире кохання. Вона хотіла сказати, що щаслива тепер, дякуючи йому! А про нього й чути більше не хоче.