Перейти до вмісту

Після тієї розмови я перестав спілкуватися з цією особою

Мої перші серйозні стосунки завершилися невдало. Дружина настільки переборщила з усіма ін’єкціями, процедурами, батоксом й так далі, що одного дня я перестав її впізнавати. Ми розлучилися.

Нещодавно я почав переписуватися з однією дівчиною. Знайшов її випадково через соціальні мережі. Вона здалася мені досить милою та приємною. Після декількох зустрічей я був вражений наповал. Така приємна, ніжна, добра – просто мрія, а не дівчина. Я запропонував Мілані зустрічатися.

Не минуло й декількох днів, як мені зателефонувала Міла та попросила зустрітися. Її голос був таким стурбованим, що я цілу ніч не міг заснути та все гадав, що сталося. На силу дочекався ранку й одразу помчався до коханої.

Виявляється нічого страшного не сталося, просто їй терміново потрібні були гроші. Коли ж я запитав навіщо, вона відмовилася відповідати. Тоді я сказав, що зможу дати їй гроші лише коли знатиму для чого їй потрібна така сума. Відповідь Мілани мене шокувала: «Я хочу стати привабливішою для тебе й зробити груди». Знову на ті ж граблі…

Читайте також Тобто ми ще й мали платити їй гроші за ігри з власною внучкою

Після тієї розмови я перестав спілкуватися з цією особою. Зрозуміло, ні про які стосунки й мови бути не могло. Повернувся у свій звичайний ритм, приділяв більше уваги роботі. Аж тут знову роздався дзвінок моєї колишньої. З чистої цікавості взяв слухавку й почув, який я поганий та непутящий. Виявляється, мені перевірку влаштували на жадібність, а я її не пройшов.