Перейти до вмісту

Після того, як Ольга Іванівна стала бубусею, в неї закрадалися підозри, що дитина не від її сина. Вона настроює чоловіка проти мене, і вимагає зробити ДНК. Як я після цього маю з ним жити далі… хіба що розлучення, чи як?

Після того, як Ольга Іванівна стала бубусею, в неї закрадалися підозри, що дитина не від її сина. Загалом онучка не була схожа ні на мене, ні на батька, а ще в нас трьох різні групи крові: в мене друга, в чоловіка – третя, а в доньки – четверта.

Уже після виписки жінка влаштувала справжній скандал. Вона прийшла до нас навідати онуку й одразу почала нишпорити в документах:

– Ти це бачив взагалі? – кричала на всю квартиру з виписками в руках Ольга Іванівна, а ще й тикала йому в очі цими папірцями. – Почитай це! Сюди дивись: у дитини четверта група! Четверта!… Ще досі до тебе прозріння не може прийти?…

Неодноразово свекруха погрожувала мені викриттям, а своєму сину говорила, що він виховує чужу дитину. Одного разу від навіть щось почав говорити про аналіз на підтвердження батьківства, ніби то заради спокою мами. Однак для мене це принизливо, тому я попередила, що з результатами аналізів він піде жити до своєї матері.

З того часу пройшло багато років, однак свекруха Марічку так досі і не сприймала.

Зараз у сім’ї важкий період, Марічці 14 років, в такому віці вона дуже непостійна та вередлива, знайти спільну мову з донькою дуже важко. Нещодавно чоловіка ще й звільнили з роботи і фінансовий тягар повністю ліг на мої плечі.

І саме в цей період Андрій вирішив знову завести розмову про аналіз ДНК. Я ж говорю чоловікові, що ми зараз не можемо собі дозволити таких витрат, а він мені ще й знайшов клініки, де не так дорого. Я просто шокована, ще й каже, не переживай, кошти на аналіз я зароблю сам.

Читайте також: Як доглядати за помідорами, щоб мати гарний урожай

Хіба не ідеальний чоловік? Я кажу, нехай краще заробив би дитині на харчі, а то все переклав на мої плечі.

Я проти цих експертиз, річ в тому, що донька від Андрія, і я в цьому впевнена, однак це дуже принизливо. Так свекруха зрозуміє, що має вплив на нашу сім’ю, а я не хочу піддаватися на ці маніпуляції. До того ж що буде, якщо про аналіз дізнається донька. Вона зараз дуже чутлива до всього, а такі сумніви від батька може сприйняти, як зраду.

Однак чим більше я опираюся, тим більше в чоловіка з’являються сумніви. Свекруха також не уникає такої можливості й постійно налаштовує свого сина проти мене: ніби то коли все прозоро, то і боятися нічого.

Як на мене, то чоловік зараз принижує такими вчинками і мене, і свою доньку. Як я після цього маю з ним жити далі… хіба що розлучення, чи як?