Перейти до вмісту

Після того як провели чітку межу дозволеного, ми налагодили відносини з свекрухою і тепер обмінюємося у свята подарунками.

Все почалося з того, що після весілля ми з чоловіком жили окремо від його мами, яка не могла собі цього передумати. І просто недавала моєму чоловіку, тобто своєму сину спокою. Вона надзвонювала йому міліон раз за день, треба чи не треба. Загалом, замість того щоб після роботи повечеряти з молодою дружиною і в обнімку дивитися телевізор, чоловік вів переговори з мамою. А до вихідних мама вже придумувала привід, щоб покликати сина до себе, то дверний замок зламався, то стару вишню потрібно викопати, і все в такому дусі.

Одного разу я з’їздила разом з ним, але цього разу мені вистачило – мені дали завдання приготувати обід, а за трапезою бурхливо обговорювалося, що я все роблю не так. На моє заперечення, що так готувати мене навчила мама, свекруха захихотіла і сказала, що так ніхто не готує, і що якщо я в їхній родині, то все маю робити, як мені кажуть. Більше я в гості до свекрухи не їздила.

Одного вечора після бесіди зі мною на підвищених тонах, чоловік відключив мобільний телефон, попередньо написавши мамі, щоб вона не хвилювалася, що він просто втомився і лягати спати. На наступний день свекруха була вже на порозі з запитанням: «Що з моїм хлопчиком?».

Неждана гостя розташувалася на дивані, повідомивши, що поживе у нас кілька днів, звичайно нічого страшного в цьому немає, можливо побачить, що все добре і заспокоїтися, але не тут-то було. Свекруха заглянула в кожен кут, обшарила всю квартиру і в кінці заявила мені «у вас зовсім не затишно, ти ніяка господиня». Цього я просто не витримала, і сказала свекрусі все, що думаю про неї. Коли чоловік повернувся з роботи додому, мама чекала його сидячи в сльозах на сходовому майданчику.

Коли він зайшов додому, я була впевнена, що він зараз мені скаже збирати свої речі і йти геть. Але чоловік мене здивував, сказав, що мами більше у нас не буде.

Читайте також: Чоловік оговтавшись від пережитого, зустрів іншу жінку, з якою незабаром і одружився. А колишня дружина так і залишася одна.

Він порекомендував матері надалі не чіпати мене і дати нам жити спокійно, досить зустрічатися у свята, потім він викликав таксі і відправив маму додому. Чоловік підтримує з матір’ю відносини і іноді приїжджає в гості, і навіть з часом і я зі свекрухою налагодили контакт, після того як провели чітку межу дозволеного, тепер ми обмінюємося у свята подарунками.