Після трьох келехів коньяку голос Ігоря не здавався дівчині аж таким писклявим. Уже хотілося пригорнутися до чоловіка, обійняти його

Мирослава досі лишалася в дівках, хоча вже минало тридцять. Зареєструвалася якось на сайті знайомств, бо вже колеги на роботі надокучали.

– Та зареєструйся ти на сайті знайомств, ось наша Люда так собі хлопця знайшла. Ти що, гірша?

Згадала Мирося того хлопця, якого представляла Люда, що стояв, заховавшись за її спиною, і голосно шморгав носом. А потім сказав «привєтулі». Був він сільським хлопцем, який ну зовсім не личив поважній Люді. Але Людмилі теж було далеко не двадцять, ось і вчепилась за хлопця, і покликав він її заміж.

Як уявила, Мирося, що такий самий у неї буде хлопець, її аж перекосило. Хотілося поряд бачити чоловіка освіченого, культурного, таких не знайдеш на сайті знайомств. – А може… – задумалась дівчина.

Після роботи прийшовши додому, навіть не ївши сіла за ноутбук. Тож зробила селфі на свій телефон і завантажила фото. «Яка є – таку й любити треба!» – приказувала, схрестивши пальці, і відправила всі свої дані.

Цілий вечір Мирося чекала, хто їй відпише. Але так ніхто з чоловіків і не поцікавився її анкетою. Тож вранці йшла на роботу без настрою.

З самого ранку і до вечора на роботі Мирося не сказала ні слова. Думала лише про те, як прийде додому і видалить анкету, щоб ніхто зі знайомих не побачив. «Ото скажуть: докотилася!» – буде позор подумала Мирося.

Вже дома відкрила свою сторінку на сайті знайомств і побачила Мирося, що написало їй відразу троє чоловіків. Спочатку не хотіла навіть ті листи читати. Але потім зацікавилась.

Першого звали Ігор . Написав, що йому 40, викладає іноземну в коледжі, ніколи не був одружений. Написав про себе – «романтик».

Другого звали Вадим, йому 38 років. Фото Вадима сподобалось Мирося більше, але вона вже відписала першому. Третього кандидата Мирося навіть не розглядала.

Переписка з Ігорем затягувала. Мирося подобалося спілкування з першим чоловіком, який зацікавився її анкетою. Ігор був розумний, та ще й з двокімнатною власною квартирою.

– Може, обміняємося телефонами? – запропонувала вона.

І вже швидко була розчарована розмовою в Ігоря був дуже писклявий голос. Але на побачення через місяць все таки пішла.

– Зустрінеш мене на вокзалі? Завтра приїду.

Його голос трохи тремтів, тому Мирося відразу погодилась. Аби не передумав.

Читайте також: Хлопець до дочки ходив, але про весілля – жодного слова. Стара ворожка кинула карти і сказала, що цьому хлопцю інша дівчина назначена

Дуже хвилювалася, чи приїде, чи не стоятиме вона, як дурнувата, на пероні, проводжаючи поглядом кожного пасажира.

Ігор все таки приїхав! Правда, без великого букета троянд, як собі думала Мирося. Зате з сумкою. Коли прийшли Мирося та Ігор до дівчини додому, виклав і баночку червоної ікри, й упаковку червоної рибки, і паличку хорошої московської ковбаски. Витягнув з портфеля і коньяк.

Після трьох келехів коньяку голос Ігоря не здавався дівчині аж таким писклявим. Уже хотілося пригорнутися до чоловіка, обійняти його.

Вечір плавно перейшов до ночі. Мирося постелила Ігорю біля себе.

Поки Ігор роздягався, дівчина швиденько побігла до ванної кімнати, щоб одягти свою нову білизну. В уяві дівчина прокрутила з яких ласк почнеться їх зближення.

А коли вийшла з ванної побачила геть не ту картину. Ігор уже хропів на великому ліжку в далеко не нових трусах, та ще й з діркою прямо посередині. Мирославу зразу відкинуло від такого кавалера.

Зранку Ігор ніяково прикривав задницю, бо в дзеркалі у спальні таки побачив те, чим світив цілу ніч. Він почав швидко збиратись.

– А можна я коньячок заберу. Ми вчора здається не допили, – тихо сказав Ігор.

Мирося запакувала йому і коньяк і все, що не з’їли вчора.

Довго дівчина ще згадувала свого горе-кавалера з сайту знайомств.

А заміж невдовзі вийшла за кандидата, чиє повідомлення спершу проігнорувала.