Перейти до вмісту

Після цього випадку, я більше не хочу збирати у себе родичів. Тому на ще одну пропозицію моєї свекрухи зустріти Новий рік разом, я відповіла, що тепер її черга збирати у себе гостей, якщо вона любить настільки сильно готувати!

За декілька днів до Нового року зателефонувала мені моя свекруха і сказала, щоб ми нічого не планували, бо будемо святкувати всі разом, як і минулого року. Але вся суть в тому, що я не хочу, щоб було все так, як тоді. Вже пройшов цілий рік, а погані враження та неприємний осад залишився…

Ми хотіли з чоловіком святкувати Новий рік самі, але його мама переконувала нас, що в таке свято потрібно зібратися всією родиною. Тоді ми вирішили організувати невеличку передноворічну вечірку в нашому з чоловіком будиночку. Вирішили зібрати найближчих рідних з обох боків: батьків, сестру та брата з сім’ями, дядьки та тітки. Поспілкуємося, посидимо, адже ми так і не бачилися з моменту нашого весілля, а пройшло вже два роки.

Чесно вам скажу, я дуже люблю готувати. Однак моя свекруха сказала мені, що допоможе, і не дивлячись на те, що я говорила їй, що купила всі продукти і все зроблю самотужки, наполягала зробити для вечері «хоч що-небудь». Ну гаразд. Попросила я її зробити закуски та два салати, всі основні страви взяла на себе.

У день вечері моя свекруха приїхала до мене раніше, щоб допомогти все вчасно поставити на стіл. Коли я побачила, що свекруха прийшла з двома величезними сумками, у мене пропав дар мови. На моє запитання, що в сумках, вона відкрила їх і одразу почала витягувати: рибу запечену, холодець, салати, оселедець під шубою, м’ясо…

— Ну і навіщо потрібно було стільки готувати? Ми ж з вами домовилися попередньо. Всі ці страви на стіл не помістяться. — злісно сказала я.

Читайте також Дорогі свекрухи, не потрібно злити своїх невісток!

— А ти всі мої страви постав одразу на стіл, а свої в холодильник прибери, будеш мати на потім, — ось така була відповідь свекрухи.

Мені було прикро та сумно, адже я стояла біля плити з самого ранку, щоб все встигнути приготувати до приходу гостей. Тепер було діватися нікуди, вирішила поставити половину своїх страв та половину свекрухи.

Ось зібралися всі гості. За столом всі почали хвалити мої страви, свекруха намагалася запропонувати гостям спробувати свої, робила акцент на тому, що сама їх готувала.

Хочу вам сказати, що свекруха дуже зіпсувала мені в той день настрій. Мені здалося, що гості подумали, що я ініціювала вечерю, а приготування страв впало виключно на плечі моєї свекрухи.

Після цього випадку, я більше не хочу збирати у себе родичів. Тому на ще одну пропозицію моєї свекрухи зустріти Новий рік разом, я відповіла, що тепер її черга збирати у себе гостей, якщо вона любить настільки сильно готувати!