Після весілля, ми з чоловіком та синочком стали жити у моїх батьків. Стосунки з мамою були напружені, і вона зробила все для того, щоб ми пішли жити до свекрухи. Але зараз, через три роки, мама хоче налагодити стосунки

Заміж я вийшла 8 років ому. На той час я вже чекала на дитину, однак власного житла ми не мали, тому після весілля пішли жити до моїх батьків. Тоді моя старша сестра була незаміжня і вона дуже заздрила тому, що у мене є чоловік і скоро буде дитинка. Казала, що за традицією я не повинна виходити заміж швидше, ніж вона.

Мої батьки також злилися на мене, оскільки я народила дитину через 4 місяці після весілля. Ніби то про мене говорила вся наша рідня, а я їх просто зганьбила. Після народження синочка стосунки між нами тільки погіршувалися, сестра постійно скаржилася, що дитина заважає їй висипатися, а їй на роботу вранці. Мамі не дуже подобався мій чоловік, точніше, що він взагалі не приділяє час дитині. Єдиний хто мене підтримував, це мій тато. Який дійсно полюбив онука й не відмовлявся з ним проводити час.

Так, як я сиділа в декреті, сестра і мама звалили на мене всі домашні клопоти. Згодом в нас розпочалися конфлікти, чоловік розумів складну ситуацію й запропонував переїхати до його мами. Я погодилася, однак знала, що характер у свекрухи теж не подарунок. Правда, тоді мені просто хотілося втекти з рідного дому.

Читайте також: Мариновані печериці за 15 хвилин

Спершу все було добре, але згодом свекруха говорила мені, що я погана господиня, не смачно готую, далі вона постійно робила мені зауваження з приводу виховання сина. Теж стосунки почали напружуватися, однак я не мала куди втекти. З чоловіком ми відкладали кошти на власне житло. Прожили ми так три роки.

От зараз ми нарешті проживаємо окремо, а з матерями я практично не спілкуюся. Вони мені стільки всього наговорили за цей час, що я просто не можу знову повернути довірливі стосунки. Зараз для них всіх я погана, однак мені на це байдуже, головне, що у нас з чоловіком все добре.

Пів року тому, моя сестра вийшла заміж. Після весілля, вона дуже змінилася, хоче налагодити зі мною колишні довірчі відносини, щоб показати чоловікові і його рідні, що у нас нормальна сім’я. Однак я цього не хочу.

Моя мама також дзвонить до мене кожного дня та просить привезти онука, якось різно вони почали любити нашу сім’ю. Може, з часом щось зміниться, але зараз я не готова відновлювати теплі стосунки з нашими родичами …