Перейти до вмісту

Після всього, що трапилось жінка б з радістю переїхала у невеличку квартиру, але її чоловік проти.

Спочатку їхнього сімейного життя вони жили з батьками чоловіка і жінці вдавалося разом з свекрухою справлятися з хатніми обов’язками. Правда, незабаром батьки чоловіка з’їхали від них. І на одну Лесю звалилася вся робота по дому.

Коли жінка спілкується з друзями чи з кимось іншим, то розповідає про те, що живе у власному будинку з чоловіком, люди думають, що вона каже це, щоб похвалитися і уявляють: розкішну терасу, садок з квітами, багато вільного простору і свіжого повітря, можливість відпочивати хоч не кожен день. Але не все так, як виглядає. Насправді, це гора хатніх обов’язків і роботи не на один день.

 

Читайте також Як я позбувся установки на бідність

Леся, як переїжджала, то знала, що в неї буде чимало справ з якими прийдеться справлятися, але не могла уявити, що настільки багато. Жінка думала, що звикне, але вона помилялася. По-перше, для того, щоб зробити прибирання двох поверхів без таких дрібниць, як протирання пилюки на люстрі чи відіпрати плями на дивані або килимі, уже йде весь день!

Якщо робити генеральне прибирання, тоді два дні! І це без миття вікон і сантехнік. Щоб весь час підтримувати будинок в чистоті, приходиться кожні три дні мити підлогу, замітати і звісно, протирати пилюку. А ще не можна забути, що в жінки є основна робота, що тепер виснажує ще більше.

Їй таке життя вже добряче набридло і навіть думати про домашніх тварин, які колись жити в котеджі з батьками чоловіками, але й з ними переїхали, не хочеться. Що й не говорити про дітей, бо якщо вони появляться, тоді ще більше хатніх справ.

Звісно, чоловік жінки також робить щось по домі, але він більше лагодить і багато часу проводить на роботі, і получається, що на домашні справи в нього не вистачає часу. Коли Леся спробувала попрохати чоловіка найняти їй помічницю, то він заперечив і мовив, що й сама справиться і з часом привикне, бо його мати чудово справлялася з будинком, отже й Леся зможе.

Після всього, що трапилось жінка б з радістю переїхала у невеличку квартиру, але її чоловік проти.