Перейти до вмісту

Після закінчення школи планувала вступити в юридичний університет.Однак батьки були проти. Сказали, що я зобов’язана залишитися вдома і допомагати їм у вихованні брата.

Я завжди мала хороші стосунки з своїми  батьками . Однак все змінилося, коли мені виповнилося тринадцять років. Батьки вирішили, що тепер настав ідеальний час для того, щоб народити другу дитину.

Через рік вони здійснили свій задум, і у мене з’явився брат. Чесно кажучи, я була рада цій події. Але вже через півтора року мама повідомила, що планує раніше виходити на роботу з декрету. Після цього всі обов’язки по догляду за дитиною лягли на мене і бабусю.

Щодня мені доводилося годувати, готувати і прати речі. Причому бабуся-то ввечері йшла в свою квартиру, а мені доводилося ще ввечері і вночі возитися з дитиною, оскільки батьки приходили втомлені з роботи.

Природно, що такий графік з часом негативно відбився на моїй успішності в школі. Однак батьки щиро вважали, що просто я занадто багато часу дивлюся серіали і спілкуюся в соціальних мережах, тому не встигаю робити уроки.

Благо, що з часом мій брат почав відвідувати садок і мені доводилося менше з ним возитися. Тому у мене залишалося більше вільного часу, і я змогла підтягти свої оцінки. Після закінчення школи планувала вступити в юридичний університет сусіднього міста.

Читайте також: Мій коханий зраджує мені, але я його засильно люблю щоб втратити

Однак батьки категорично заборонили мені це робити. Сказали, що я зобов’язана залишитися вдома і допомагати їм у вихованні брата. Потім запропонували вступити в кулінарний технікум, який знаходився в 15 хвилинах ходьби від будинку.

Я довго відмовлялася, але все-таки вони змогли мене вмовити. Спочатку я відвідувала заняття на автопілоті. Однак потім втягнулася. Більш того мені навіть почало подобатися готувати. Після закінчення технікуму змогла влаштуватися в кафе. Там я познайомилася з симпатичним хлопцем. Між нами відразу ж виникла взаємна симпатія.

Через деякий час ми почали зустрічатися. Однак ця новина дуже не сподобалася батькам. Вони мені в ультимативній формі заявили, що я зобов’язана кинути свого хлопця. Далі батько додав, що я повинна звільнитися з кафе, оскільки він знайшов мені нову роботу.

Виявилося, що він домовився, щоб я працювала помічником кухаря в школі. Суть полягала в тому, що тепер я і в школі зможу доглядати за своїм братом, а після уроків забирати його і вести на додаткові заняття з англійської мови.

Наостанок тато сказав, що я можу забути про женихів до тих пір, поки мій брат не закінчить школу.

Природно, що мене не влаштовують такі перспективи. Розповіла про це своєму хлопцеві. Він пропонує мені вийти за нього заміж, а потім переїхати в інше місто. Каже, що там живе його друг, який допоможе нам влаштуватися і знайти роботу за фахом. Зараз схиляюся до того, щоб виїхати від батьків, які жертвують моїми інтересами заради брата.