Перейти до вмісту

Реакція жіного тіла на “не того” чоловіка якого покохала

Перебуваючи у стосунках з чоловіком, жінки дуже часто задають собі питання, чи дійсно цей красень мій ідеальний  чоловік, про якого я мріяла? Працюючи над цим питанням, вчені дослідили, як наше тіло часто  натякає про правильний вибір чоловіка, але ми не завжди вміємо це зрозуміти та відчути.

Ми попробуємо розібратись, як тіло жінки може реагувати на (не того) чоловіка, що покохала:

Перша причина – це напруженість

Коли перебуваючи у таких стосунках, ваше тіло постійно напружене, і ви не можете перейти в стадію комфорту. Буває таке, коли його тіло хоче вам про щось натякнути, а наш мозок не сприймає цю інформацію. Дотик, погляд, спілкування. Ми навіть не можемо собі уявити, що саме цим жестом він  хотів нам сказати.Саме мовою жестів спілкуються наші тіла на підсвідомому рівні. Ваш внутрішній голос намагається достукатися до мозку і послати правильний сигнал через тіло. Вас не покидає відчуття недомовленості з його боку. Тут відразу вступає в гру самозахист. Адже чесна і любляча людина не матиме таємних намірів.

Друга причина – Неприязнь до запаху його тіла

Якщо виникає така проблема, тоді відразу можна розвертатися йти. Якщо вам неприємний його особистий запах, то міцної сім’ї і здорових дітей у вас не буде.

Читайте також: Вітамінна бомба.Найсмачніші молочні смузі-відчуй смак літа

Третя причина –  вас постійно переслідує відчуття що щось не так

Якщо є така думка, що ви щасливі разом, але все йде так як вам хотілось, але чогось не вистачає. Таке неприємне і настирливе печіння всередині грудей супроводжує вас на кожному кроці.

Четверта причина –  вам складно відірвати від нього погляд

І справа не в його красі, справа в недовірі. Ви боїтеся підступу і тому пильно стежте за ним, подібно тому, як жертва боїться втратити погляд мисливця.

П’ята причина – перше ваше знайомство пройшло не так гладко, як хотілося 

Саме на внутрішньому рівні вас щось відштовхнуло від нього. Навчіться довіряти своєму шостому почуттю.

Шоста причина –  сексуальний потяг

Якщо цього немає спочатку, то дуже навряд чи потяг з’явитися через місяць або навіть півроку. Тваринний інстинкт ніхто не відміняв. Люди повинні жадати один одного.