Перейти до вмісту

Поки ти не приведеш себе в порядок та не скинеш зайві кілограми, я не збираюся брати тебе з собою на люди

Ми почали жити разом. Вадим влаштувався на хорошу роботу в будівельну компанію, я залишилася працювати в університеті.

Зовсім скоро нас стало більше. Я мала сина Остапа. Чоловік був на сьомому небі від щастя. Постійно проводив весь свій вільний час з сином. Не міг налюбуватися своєю кровинкою.

З роботи я пішла у декретну відпустку. Тепер основний мій обов’язок – виховання щасливої дитини. Час перетворив мене на домогосподарку. Через два роки ми знову стали батьками. У нас появилась донечка Маргарита. Я сильно поправилася, але не могла швидко прийти в форму, як це було після перших пологів.

Читайте також Лариса не влаштовувала істерику, не рвала волосся суперниці, мовчки розвернулася й пішла з дітьми святкувати

На салон та косметичні процедури теж часу не вистачало. Двоє малих дітей потребували всього мого вільного часу. Мені було важко, але я була щасливою бути мамою цих двох прекрасних дітей. Чого не скажеш про чоловіка. Він частіше затримувався на роботі, бо вдома постійно шумно та гамірно. Коли приходив з роботи вечеряв та біг у спальню відпочивати.

Дітей Вадим любив, а от мене уже не так сильно. Він сам про це сказав одного разу, коли я вранці переодягалася. Запитав, чи не хочу я нарешті звернути увагу на свій зовнішній вигляд та взятися за себе. Мені було прикро чути такі речі від свого коханого. Адже всі ці зміни відбулися, коли я народила йому другу дитину.

Звичайно на роботі його оточують красиві доглянуті жінки. У них гарні зачіски, свіженький манікюр, чистий вигладжений одяг без дитячих сумішей та модельні фігури. А вдома на Вадима чекає страшило. Виходить, що чоловік ніколи мене не кохав, йому лише подобалося мати біля себе красиву дружину.

Сьогодні у чоловіка на роботі корпоратив. Я домовилася з подругою, щоб увечері приглянула за дітьми. Зробила зачіску, одягнула сукню,  намалювала  нігті та стала чекати чоловіка. Коли Вадим повернувся, щоб передягтися, навіть не звернув на мене уваги.

А коли я запитала у чоловіка, чи візьме він мене з собою на корпоратив, його відповідь мене засмутила: «Поки ти не приведеш себе в порядок та не скинеш зайві кілограми, я не збираюся брати тебе з собою на люди» Чоловік пішов, а я плакала від образи цілий вечір.