Перейти до вмісту

Поки я сиділа з онучкою, моя невістка цілі дні проводила в різноманітних спа-салонах, а коли приходила додому, навіть не хотіла приготувати вечерю сину, який прийшов втомлений з роботи.

Я виховала трьох синочків. Хто мав вдома аж чотирьох чоловіків, мене точно підтримає. Я не можу зрозуміти, як вдома може бути не приготовлений обід або вечеря, або ж розкидані речі по всій квартирі. Зараз мені виповнилося 52 роки, я завжди вважала, що жінка повинна створювати вдома затишок та комфорт, щоб чоловіку було приємно приходити додому. Але, мені здається, що моя невістка точно так не думає. Я не з тих людей, що будуть скаржитися на своїх родичів, чи членів сім’ї, але здається, що скоро мій терпець увірветься.

Мій старший син вирішив одружитися два роки тому, а вже через 9 місяців у них появилась донечка. Сину на той момент було 28 років, а його дружині 20. Вікторія тоді ще навчалася в інституті, але мого сина навіть різниця у вісім років не сильно налякала.Син настільки закохався, що навіть придбав в кредит квартиру, щоб молоде подружжя мало свій куточок. Звичайно, що я підтримувала таку його ініціативу та тішилася на них.

Коли невістка чекала дитину, то мала досить вередливий характер, постійно ганяла мого сина в магазин. То їй захотілося яблук о 12 ночі, то тепер апельсин, а потім й зовсім креветок. Мій син ніколи їй не перечив, завжди виконував її бажання. Ми думали, що після дитини все зміниться, але все сталося зовсім не так.

Дружина  поняньчилася з дитиною два місяці, і на цьому все. А потім сказала своєму сину, що її втомили безсонні ночі, тому вона хоче відпочити. Мій син виріс розуміючою та співчутливою людиною, тому він попросив мене, щоб я посиділа з онучкою. Звичайно, що відмовити я не могла, тим більше свою онучку я дуже полюбила.

Поки я сиділа з онучкою, моя невістка цілі дні проводила в різноманітних спа-салонах, а коли приходила додому, навіть не хотіла приготувати вечерю сину, який прийшов втомлений з роботи. В результаті я з онукою сиділа вже цілий тиждень. Вона собі привикла тепер спати до 12 дня, загалом, жити виключно у своє задоволення. Всі турботи повісила на мене.

 

Читайте також  Я була шокована, оскільки минуло всього лише декілька тижнів після нашого весілля, а мій чоловік чомусь вирішив вже нагло розпоряджатися майном, яке подарували мені батьки. Мені дуже стало не приємно, через те що мій чоловік виявився таким меркантильним та корисливим.

Через місяць я не витримала і сказала, що мені потрібно їхати додому, коли невістка це почула, дуже засмутилася. Я розуміла, що Віка ще не самостійна, я спеціально періодично навідувалася до них, але те, що я там бачила, мені зовсім не подобалося — вдома бардак, а в холодильнику взагалі нічого.

Їй було ліньки навіть своїй дитині щось приготувати. Я у свій час виростила трьох синів, тому така безвідповідальність для мене була дуже неприйнятна. Мій син завжди вдома смачно їв, а біля своєї дружини схуд. Минулого місяця в сина було день народження. Я сказала, що навідаюся до них в гості, думала, напевно невістка зараз накриє стіл, щось приготує. А вона замовила піцу та суші.

Я не можу зрозуміти свого сина, навіщо взагалі йому така дружина? Схиляюся до того, що перед весіллям вони не жили разом, і він не бачив, яка вона в побуті, тому ось так і вийшло… Відчуваю, що сину важко та прикро, але він продовжує мовчати і нічого не говорить своїй дружині.

Я думаю про те, щоб якось коректно нарешті поставити її на місце. Переживаю лише за одне, щоб мій син після цього на мене не образився. Розумію, що повинна підтримувати його вибір. Але і стояти осторонь і дивитися на це все не можу спокійно! Невже всі невістки такі?