Перейти до вмісту

Полуничний торт без випічки за 10 хвилин!

Надзвичайно  легкий  полуничний торт  без випічки, який  готується дуже  швидко.

Всі ми любимо побалувати себе чимось смачненьким, але якщо це приготовлено власноруч та ще й докладаючи мінімум зусиль, то це вдвічі додає смаку та апетиту.

Для приготування нам знадобляться такі інгредієнти:

  • Полуниця заморожена або свіжа 2 кг
  • Цукор 200 г
  • Густі вершки 0,5 л
  • Крекер 0,5 кг
  • Ванільний цукор 1 пак.

Читайте також:Вперше про усиновлення Оксана почула від лікаря. Їй було 26 років, вона дуже хотіла дитину, але …не виходило. Лікар порадила подумати про усиновлення. Але Оксана не втрачала надію і продовжувала боротися за право народити дитину. Але, марно…Оксана прийняла рішення всиновити дитину

Приготування 

Очищаємо та миємо полуницю.  Ріжемо її тоненькими скибочками . По бажанні можна залишити кілька ягід, для того, щоб прикрасити торт.

Беремо ємкість та  збиваємо вершки разом з ванільним і звичайним цукром. Підготовлюємо   форму для приготування торта .  Викладаємо в цю форму  крекери (бажано “ніжні” або “шоколадні”) і  заливаємо їх збитими вершками зцукром. Зверху викладаємо скибочки полуниці. Потім знову шар крекерів, вершки й полуницю. Таких шарів може бути стільки, скільки будете вважати за потрібним.

Коли зроблена бажана кількість рядів , прикрашаємо торт ягодами або кокосовою стружкою, а також  додатково можна посипати шоколадом, товченими горіхами тощо.  Після цього кладемо наш торт в холодильник допоки не застигне.

Можливо зимою важко знайти полуницю, тому замість полуниці  можна використовувати й інші м’ягкі фрукти, наприклад: банан, ківі, заморожені вишні, персики тощо.

Надзвичайно простий і дуже смачний торт готовий! Приготувати зможе навіть дитина.