Перейти до вмісту

Попри це все, я все одно залишаюся для свекрухи поганою невісткою, ледачою.

З чоловіком ми у шлюбі вже понад 20 років, заміж я виходила ще зовсім юною – мені тоді було 17, а чоловікові – 19. Свекруха незлюбила мене спочатку, я в неї все робила не так: погана господиня, жахлива матір і жінка до нічого. А що ж від мене тоді хотіли? Мені було всього лиш 17 років. Я була молода і дуже плакала після кожного такого зауваження.

Прожили ми три роки зі свекрухою, а тоді переїхали в квартиру, яку я отримала в спадок від бабусі. Бачитися зі свекрухою стали рідше, от і сварилися менше. Мені здалося, що я ніби на світ народилася. З чоловіком була щасливою, закінчила навчання в коледжі, потім працювала. Народилося вже у нас двоє хлопців, а свекруха далі вічно ходила не задоволена. Не могла змиритися з вибором сина.

З нею я взагалі не спілкуюся, тільки заради чоловіка відвідуємо сім’єю на свята. Звичайно, у її хаті я не гість, а домогосподарка, яка завжди повинна все робити. Не знаю, чи я б так змогла зі своєю невісткою. Коли до мене приходять гості, хто б це не був, я сама все приготую, обслужу, приберу. Мені було б соромно зустрічати людей з пустими руками, тим паче своїх дітей.

Читайте також От посварилися з невісткою і тепер не розмовляємо.

Ну хіба так не має бути? Гості мають залишатися гостями, а не куховарити в чужому домі. До мого приїзду “готується” і свекор, накопує м’яса, щоб я замаринувала, а потім насмажила. Бо йому подобається, як я готую. Мені обідно з такого ставлення. Звичайно, не важко допомогти батькам мого чоловіка, але ж не бути домробітницею. Приїжджаємо ми не так часто, що важко хоча б раз накрити стіл та зустріти нас нормально?

В неділю ми заїхали до свекрів, чоловік хотів привітати маму з днем народження, що минув на днях. Ми купили подарунок і чекали, що хоч цього разу нас зустрінуть з накритим столом. Але свекруха і не думала нічого готувати. Витягла з холодильника продукти і сказала, що якщо ми хочемо, то можемо готувати самі, а вона втомилася. Я зціпила зуби, приготувала вечерю, але сказала, що більше не ступлю в ту хату ні ногою.

А головне, що свекрусі 65 років – не така вже і стара, виглядає молодо і енергії багато. Коли мені подруги розповідають, що свекрухи якусь консервацію передають, чи інколи сидять з дітьми, то аж заздрісно.

.