Перейти до вмісту

Поради батькам у вихованні дітей

Любіть свою дитину такою, якою вона є. Незалежно, які у неї оцінки у школі, яке у неї хобі, що вона одягає і чим займається, вона ж частинка вас. І пам”ятайте: діти- це ваше дідображення!

Візьміть собі на замітку декілька порад:

1. Захоплюйтесь своєю дитиною. Дайте їй зрозуміти, що вам пощастило з нею, що ви її безмежно любите.

2. Завжди звертайте увагу на свою дитину і саме головне кажіть їй про це: «Ти так довго працював над цією вежею», «Я знаю, тобі це не до душі!». Дитина має розуміти, що ви уважно спостерігаєте за нею та приймаєте її такою, якою вона є.

3. Учіться дивитись очима вашої дитини. Можливо, поведінка дитини дратує вас, але її завжди можна зрозуміти, просто приділивши час тому, щоби подивитись на речі з її точки зору. Якщо ви зможете встановити з дитиною глибокий позитивний зв’язок так, щоб вона відчувала, що ваша любов непорушна, її страх зменшиться.

4. Співпереживайте. Як тільки дитина припинить невідлучно перебувати у вас на руках або у вашій присутності, від вас буде потрібно більше зусиль, щоби підтримувати тісний позитивний зв’язок з нею. Просто висловлюйте їй своє розуміння та співпереживання.

5. Пам’ятайте, що більшість з того, що засмучує батьків, властиве нормальному розвитку дитини. Діти поводяться як діти, тому що вони діти. Погана поведінка не означає, що діти виростуть злочинцями. Діти повинні знати, що вони припускаються помилок, не тому що вони погані, а тому, що вони люди, і, до того ж, ще й діти.

Читайте також: Я зрозуміла і пробачила всіх, матір, чоловіка і тільки тепер живу спокійно в любові й доброті. Вмійте пробачати і все буде добре.

6. Подивіться у дзеркало. Поведінка дітей, часто залежить від батьків. Якщо ми думаємо, що наша дитина вперта, нам варто було би подумати, а хто штовхає її до цієї впертості. Якщо ми самі зможемо подолати власні слабкості, ми виявимо, що наша проблема з дитиною вирішиться природним чином.

 

Якщо ви постійно будете думати, що ваша дитина яка не така, вона теж завжди буде перейматиметься цим. Але якщо ви зможете прийняти її саме такою, якою вона є, і допомогти їй побачити та прийняти себе позитивно, вона зможе навчитись того, як справлятися з найскладнішими рисами свого характеру.

Отож, любіть своїх дітей!