Перейти до вмісту

Поради, які допоможуть швидко подолати застуду

Не переносити хворобу “на ногах”

Якщо відчули ознаки простуди, обовязково візьміть лікарняний. Не витрачайте ці дні на домашні справи та прибирання. Ваша задача допомогти організму впоратися з хворобою, не витрачайте  час на інші ресурси, а краще полежіть та поспіть. З часом  поступово повертайтеся до звичного режиму, не перевантажуйте тіло та дайте можливість відновитися.

Не сидіти у зачиненій квартирі 

Багато людей під час простуди дуже бояться холоду, що сидять тільки під ковдрою в квартирі і зовсім не провітрюють кімнату. Холод під час ГРВІ зовсім не шкідливий, головне, щоб хворий був тепло одягнений.

Якщо не провітрювати кімнату то за деякий час накопичується достатня кількість вірусів, і перетворюється на розсадник зарази. Також й дихати у кімнаті, яка довго не провітрювалася набагато важче, це впливає на стан горла і носа.

Бажано провітрювати кімнату пару разів на день, але не попадайте на протяг. Було б чудово, ще зволожувати повітря- це перешкодить неприємних відчуттів в очах і дихання.

Пити більше рідини

Це порада, яку знають практично усі. Велика кількість пиття допомагає вирішити відразу два завдання: ваш організм уникне зневоднення, та швидше допоможе видалити токсини з організму. Ви можете вживати як і воду так і чай, молочні продукти. Мед та лимон можете додати за смаком у чай або ж воду.

Читайте також: Дієтичний салат: готується швидко зі звичайних і доступних кожному продуктів

Не приймати марно антибіотики і не збивати низьку температуру

При вживанні антибіотиків під час застуди не допомагають, вони діють на бактерії, а не на віруси. Вони можуть тільки допомогти в дисбактеріозі.

Рекомендуємо температуру, нижчу за 38° C, не збивати. За допомогою гіпертермії організм бореться з інфекцією. Банки та інгаляції, під час високої температури застосовувати не можна, дайте час щоб температура нормалізувалася.

Правильно лікуватися

Пропийте курсом протизапальні препарати у таблетках- парацетамол або аналоги. Для хорошої дії можна приймати медикаменти у пакетиках, у них міститься ті ж самі протизапальні засоби у комбінації з ліками від кашлю і закладеності носа.

Лікуйте симптоми

Якщо відчуваєте дискомфорт у горлі можете полоскати горло декілька раз вдень. Нежить турбує – використовуйте судинозвужувальні краплі у ніс.