Перейти до вмісту

Поради, які допоможуть вам отримати гарну засмагу і не згоріти

Ні для кого не є секретом те, що для того, щоб отримати рівну засмагу і вберегти себе від сонячних опіків, варто користуватися сонцезахисним кремом.

На сьогодні, існує два види сонцезахисних кремів, а саме, які екранізують і блокують. Екранізуючий сонцезахисний крем створює на шкірі плівку, яка поглинає ультрафіолетові промені. У свою чергу, блокуючі сонцезахисні креми, відбивають промені ультрафіолету, і вони є більш ефективними.

Перед тим, як обирати крем для засмаги, варто звернути увагу на сонцезахисний фактор, тобто, spf. Ідеальним варіантом для гарної засмаги, буде spf50. Також ефективними будуть і креми з spf вище 50, все ж, захист буде практично такий же, як і при spf50, а ціна дорожче.

Як правильно засмагати на пляжі

Для того, щоб загар був красивим і рівномірним, варто притримуватися деяких правил засмаги.

Читайте також: Малиновий торт з маскарпоне

– варто пам’ятати, що засмагати можна від сходу сонця і до 12 години дня, а потім варто зробити перерву до 16:00, і тільки після цього, продовжити прийом сонячних ванн.

– не варто з першого дня довго бувати на сонці. Спочатку потрібно починати з 15 хвилин і поступово збільшувати перебування на сонці.

– для того, щоб загар був рівномірним, потрібно лягти так, щоб сонце гріло стопи ніг, відповідно, в такому разі, світло буде падати на все тіло.

– своє положення варто міняти кожні 15 хвилин.

– не варто засмагати в сонцезахисних окулярах, так як в такому разі, засмага рівномірною точно не вийде. А ось на голову варто надіти головний убір, щоб захистити себе від сонячного удару.
– красивий і рівний загар можна отримати лише провівши на морі 10-14 днів