Поради

Поради, які допоможуть вам швидко відростити волосся та нададуть йому здоровий вигляд

Використовуйте безсульфатні шампуні

Замість сульфатів, завдяки яким утворюється піна, в безсульфатному шампуні містяться натуральні компоненти. Завдяки цьому він краще очищає і не так сильно вимиває шкірне сало.

Не потрібно мит голову кожного дня

Миючи голову кожного дня, ми змиваємо тільки бруд, засоби, але і шкірне сало, яке зволожує і захищає шкіру та волосся. Тому через часте миття волосся втрачає натуральний блиск, стає слабкішою і сприйнятливішою до агресивних зовнішніх факторів. Голову рекомендують мити 2-3 рази на тиждень.

Відмовтеся від гарячої води

Під час миття, вода має бути не дуже гарячою. Прохолодна вода закриває лусочки, а тому волосся не так пушиться і виглядає набагато блискучішим та живішим. Також під час миття обов’язково вкористовуйте кондеціонер та бальзам-ополіскувач.

Зволожуйте волосся масками

Масками для волосся потрібно використовувати 2-3 рази на тиждень. Але якщо кінчики сухі і посічені, то можна провести інтенсивний курс відновлення і використовувати маску частіше.

Користуйтеся олійками для волосся

Олійку потрібно наносити на вологе волосся або на сухе після укладання. Саме вона надасть волоссю щільність, закриє лусочки і надасть волоссю здоровий зовнішній вигляд.

Читайте також: Чому психологи радять, що краще розлучитися, ніж жити в шлюбі, який не приносить задоволення

Відмовтеся від фена і вирівнювачів

Щоденне сушіння гарячим повітрям виснажує ваше волосся. Волосся також дуже січеться, якщо його часто користуватися плойками та вирівнювачами. Тому волосся краще сушити природнім шляхом.

Використовуйте засоби для термозахисту волосся

Якщо вам потрібно зробити укладку, то скористатися феном, плойкою або праскою можна. Але обов’язково нанесіть перед цим засіб для термозахисту волосся. Саме він зможе захистити волосся від великих темпратур.

Не лягайте спати з мокрою головою

Старайтеся ніколи не лягати спати з мокрою головою. Тому, що за ніч через тертя об подушку ваші вологі кінчики травмуються, а вранці ви прокинетеся з поплутаним, розкуйовдженим у різні боки волоссям. Тоді у вас точно появиться бажання випрямити його.

Їжте фруктів, овочів та риби

У цьому випадку, багато користі принесе жирна риба, така як лосось, тунець, скумбрія або форель. Їжте більше фруктів і овочів, що містять залізо, а саме: яблука, капусту, гарбуз. І звичайно, пийте більше води, щоб зневоднення не призвело до сухості і ламкості волосся.

Розчісуйте волосся обережно

Вологе або мокре волосся краще не розчісувати, краще почекайте, щоб воно висохло. Якщо вам потрібно швидко висушити волосся, то варто скоистатися засобами, що полегшують розчісування: спреї додатково зволожать волосся і розплутають його за вас.