Перейти до вмісту

Порахувавши, скільки грошей потрібно на весільне торжество, я стала замислюватися, а чи варто це все затівати?

З однокласником Микитою я почала зустрічатися, щоб забути попереднього хлопця, якого дуже любила. Але поступово я в нього щиро закохалася. і ми почали думати про весілля, визначилися з датою. І тут мій наречений заявив, що весілля не хоче, а краще поїхати на відпочинок за кордон. А як же біла сукня? Це ж раз у житті! Що я скажу рідним? Мама про це й чути не хоче…

Мені з Микитою ним легко і комфортно, він уважний, з почуттям гумору, але коли він зробив мені пропозицію, я відмовилася. Сказала, що ще не готова до серйозних стосунків, тим більше, до шлюбу. Микита сказав, що буде чекати, не стане квапити з відповіддю.
Так тривало більше року, зустрічалися, багато часу проводили разом і якось непомітно для мене, моє дружнє до нього ставлення теж переросло в любов, у щирі почуття. Він познайомив мене зі своїми батьками, я їм сподобалася, і ми стали готуватися до весілля.

Читайте також В цій ситуації моя дружина веде себе дуже не розумно, а її рідня – хитрюща. Особливо – старша сестра.

Я з головою поринула в планування цієї урочистої церемонії, складання святкового меню. Мені хотілося, щоб моє весілля було гарне і  неповторною і запам’яталася нам обом, як найщасливіший день у житті. Адже це буває лише єдиний раз! Я все у являла. як ми кружляємо у танці: я у невагомому білому платті і Микита в елегантному костюмі…

У нареченого ж такого ентузіазму не було, і я спочатку не надавала цьому значення, але коли ми поїхали купувати обручки, він сказав, що хоче поговорити зі мною про весілля. Микита запропонував не влаштовувати пишного торжества, а просто витратити ці гроші на весільну подорож, яка, на його думку, приємніша, ніж весілля і запам’ятається надовго своєю яскравістю і емоціями. Він, виявляється, завжди про таке мріяв.

Для мене це стало несподіванкою, я образилася і ми вперше тоді ледве не посварилися. Мої рідні про те, щоб відмінити весілля, й чути не хочуть! Але Микита сказав, що він не проти весілля, а просто пропонує кращий варіант, але якщо я не згодна, то він зробить так, як я хочу.

Все стало на свої місця, я продовжувала підготовку, вже обрала сукню, яке хочу, але пропозиція Микити тепер не дає мені спокою. Порахувавши, скільки грошей потрібно на весільне торжество, я стала замислюватися, а чи варто це все затівати? Поки що нічого нікому не кажу, а сама не можу вирішити, що робити: покрасуватися один день на своєму весіллі в красивому платті з великою кількістю чужих людей, або витратити ці гроші на те, щоб поїхати з коханою людиною відпочити за кордон?