Перейти до вмісту

Посольства Франції уповноважені видавати спеціальний документ «laissez- passer»

Якщо є біометричний паспорт, то не потрібно звертатися до консульських органів, щоб потрапити до Франції. Якщо ж біометричного паспорта немає, треба звернутися до однієї з консульських установ у прикордонних з Україною державах. Адже посольства Франції уповноважені видавати спеціальний документ «laissez- passer».

Читайте також: Цей дозвіл також дозволяє працювати в Італії та здійснювати поїздки до інших країн, в тому числі повернутися в Україну. Що потрібно знати про перебування в Італії?

Після прибуття в Париж необхідно звернутися в пункт прийому для допомоги українцям «Urgence Ukraine» у Парижі за адресою: Centre d`accueil Ukrainiens HALL 2.1, Accès Place des insurges de Varsovie Porte de Versailles, 75015 Paris (станція метро Porte de Versailles). Цей пункт працює кожного дня без вихідних з 09:00 до 18:00. Також тут працюють представники імміграційних відділів для оформлення тимчасового притулку і є волонтери-перекладачі.

Люди, що звертаються в пункт прийому допомоги «Urgence Ukraine» у Парижі, можуть отримати їжу, першу медичну допомогу а також, якщо потрібно, тимчасове поселення. Окрім того, матерям допоможуть влаштувати дітей у школи та садки. Джерело