Перейти до вмісту

Поступила заява, що ви знущаєтеся з дитини. Мала кричить, не дає сусідам спокійно спати.

Мій син одружився відразу після армії. Наречену привіз із того міста, де проходив службу. Жити не було де, тому ми з чоловіком залишили їм квартиру, а самі перебралися на дачу.

Тим паче, що будинок гарний, зимою жити можна, головне, щоб дрова заготовлені були. Ми пенсіонери, тому жити якомога далі від шумного міста нам подобається. Невдовзі появилась наша внучечка Катя. Літом сім’я сина жили у нас на дачі. Природа, краса, Каті потрібне свіже повітря. І нам турбота приємна.

З настанням холодів, діти перебралися в місто у квартиру. Можливо, коли їхали, Катя застудилася, чи може зубки почали різатися, але плакала мала довго. Лікаря викликали, виписала ліки, та мала не переставала кричати. Через деякий час у двері подзвонили. Оля відкрила двері. На порозі стояли двоє людей. Вони представилися, що з органів опіки. Поступила заява, що ви знущаєтеся з дитини. Мала кричить, не дає сусідам спокійно спати.

Читайте також Я вирісла у неповній сім’ї, тому що коли у мого батька став вибір або ми, або горілка, він вибрав другий варіант.

Вони пройшли по квартирі, подивились умови проживання, вибачилися і пішли. Сказати, що ми шоковані, не сказати нічого. Хто з сусідів міг додуматися до такого?

Адже малі діти плачуть коли хворіють, коли падають, чи ріжуться зубки. Через два дні Каті стало легше, вона знову звичайна весела крихітка. Про сусідів не стала виясняти нічого. Хто із них написав заяву, але образа залишилася.

Потім пізніше мені сказали, хто написав заяву на моїх дітей. До речі, в тієї жінки внук такий, як моя Катя. Я не стала нічого їй говорити, та що скажеш, коли люди забули, як плачуть маленькі діти.