Перейти до вмісту

Потрібно довіряти Господу, він краще знає що нам потрібно.

Два брати були добрими господарями на своєму полі. Вони дуже любити землю та гідно доглядали її. Всі роботи починали молитвою-проханням до Господа.

Один господар молився, просячи: «Боже, я сьогодні посіяв пшеницю. Дай дощу, щоб були добрі сходи». І пішов дощ, як того хотів чоловік.

Читайте також Я поділюся з вами своєю історією і тим, як завдяки порадам і настановам своєї мами, я не зламала собі життя.

Тоді господар знову просить Господа: «Боже, дякую Тобі за милість, що проявив до мене. Пошли тепер тепла, щоб паростки тягнулися до сонечка». Його молитва була почута.

«А тепер, Боже, знову дай вологи і тепла. От тоді мій урожай рясно заколоситься», — щиро просив господар. Дійсно, почався дощ, а за ним – раптова спека. Земля затверділа, висохла і потріскала. Пшениця почала в’янути і жовкнути.

З розпачем у очах поїхав чоловік до свого брата і розказав йому про все, що сталося.

Брат відповів на це так: «У своїй молитві я нічого не прошу Всевишнього. Він краще знає, що мені дати. Я з гідністю і шаною приймаю всі Його дари. Звідки ж ми можемо знати, що саме нам потрібно? Ми – Його діти і маємо повністю вірити своєму Творцеві».