Перейти до вмісту

Працівники яких популярних професій старіють швидше

Проблема у специфіці роботи.

 

Як заявляють лікарі-ендокринологи, все більше молодих людей швидко втрачають м’язову масу, а жирові відкладення, навпаки, ростуть.

 

Фахівці пояснюють, що через те, що люди все частіше ведуть сидячий спосіб життя, у першу чергу, через специфіку роботи, почала молодшати ще одна недуга старих людей — саркопенія, і навіть з’явився новий діагноз з назвою пресаркопенія.

 

Людина — це не лише істота розумна, але і, що важливо, істота прямоходяча. Її організм пристосований до того, щоб весь день бути на ногах і тільки ненадовго знижувати активність під час сну, — зазначають лікарі. Вони пояснюють це тим, що через малу рухливість і сидячий спосіб життя ріст ваги і жирових відкладень з одночасним зниженням м’язової маси (цими ознаками і характеризується вищеназване захворювання) — неминучий.

 

Читайте також:Типи співробітників, яких звільняють у першу чергу

При цьому лікарі додають, що більшою мірою до цієї недуги схильні молоді жінки, які живуть в місті і працюють лікарями, вчителями, менеджерами, а також співробітниці редакцій та інші офісні працівниці. Представниці цих професій знаходяться у групі ризику прискореного старіння організму і більш ранньої появи вікових змін.

 

А ось перукарям, кур’єрам, продавцям, які більшу частину дня проводять на ногах, саркопенія і пресаркопенія не загрожують.