Перейти до вмісту

Типи співробітників, яких звільняють у першу чергу

Звільнення — завжди досить болючий процес, якщо лише ви самі не прийняли рішення піти з роботи. Помилка в даній справі може завдати шкоди як співробітнику, так і компанії, адже під скорочення нерідко потрапляють цінні працівники, на місце яких беруть недосвідчених і недієздатних кандидатів.

Щоб уникнути цього явища, важливо, поки не пізно, змінити свою поведінку або ставлення до справи.

Кого звільняють у першу чергу?

Читайте також:Як знайти гармонію у стосунках

Противники змін і розвитку

Бізнес не стоїть на місці, за останні роки значні зміни відбулися майже в кожній області. З цієї причини керівництво більшості компаній намагається йти в ногу з часом, вводити нові технології і організовувати навчання для свого персоналу.

Не втрачайте можливості підвищувати кваліфікацію, якщо хочете зберегти робоче місце. Вчитися сьогодні цікаво, модно і доступно. Чинячи опір змінам, ви стаєте потенційною жертвою звільнення.

Співробітники, які звалюють свої обов’язки на чужі плечі

Цей тип працівників завжди справляють враження жахливо зайнятих людей. Але, якщо копнути глибше, з’ясовується, що велика частина часу в них йде на звалювання відповідальності на плечі колег і пояснення, чому вони не повинні займатися тим чи іншим завданням.

Не дивно, що від послуг любителів «делегування повноважень» керівництво вирішує відмовитися.

Джерела скарг і пліток

Деяким співробітникам набагато цікавіше обговорювати останні новини з особистого життя колег, ніж займатися роботою. Такі люди знають все: хто в цьому місяці отримав премію, у кого яка зарплата, хто з ким закрутив роман.

Даний тип співробітників в будь-який момент може стати причиною витоку даних, у тому числі і конфіденційних, а цього керівництво допустити не може.

У більшості випадків уникнути звільнення дуже просто: досить сумлінно виконувати свої обов’язки, відповідально ставитися до справи і орієнтуватися на результат.