Перейти до вмісту

Правду про свою благовірну дізнався від її подруги.

У 22 роки я одружився на своїй тоді ще коханій дівчині Насті. У нас, як мені здавалося, були хороші відносини. Любов, романтика, все як має бути. У шлюбі ми прожили 10 років. Хотіли дітей, але не вийшло, зараз вже думаю, що на щастя, Всевишній відвів.

Я любив свою дружину, був молодий і гарячий, тому дурень закрив на все очі, а треба було думати і приймати рішення ще тоді, вже тоді було видно, що вона вітряна і буде мене водити за ніс, але я її любив.

 

Читайте також Його батьки хотіли внука, умовляли. З дитиною зараз зовсім сама. Благо, мої батьки трішки допомагають. Чоловік місяць вдома, місяць на роботі. Зараз мені дитина не потрібна.

Ви напевно скажете, мовляв, ну було і було, врешті-решт, це її минуле. Найсмішніше в тому, що я спочатку так само думав, поки не дізнався про те, що це було не лише в минулому. Перша зрада, та навіть не зрада, а роман, стався, коли ми закінчували навчання.

Моя Настя з подругами поїхала в Париж на канікули, так би мовити здійснили мрію. Там вони закрутили романчики з  хлопцями такими ж туристами, тиждень з ними гуляла, потім моя дівчина, як ні в чому не бувало, повернулася додому без докорів сумління і сорому

Другий роман трапився за рік до нашого весілля, з моїм кращим другом. Я тоді важко працював, збирав на весілля і квартиру. Я думаю вже все зрозуміло.
Правду про свою благовірну дізнався від її подруги.

Спрацювала та сама “жіноча дружба”. І так я розумію, про що ви зараз думаєте, одна іншу обмовила, щоб напаскудити і насолити. Я б теж так подумав. Уже колишня подруга моєї дружини не тільки розповіла мені все, але ще і показала факти, фотографії, листування в загальному чаті, відео з поїздки в Париж (де туристи і туристки поводяться не як просто друзі, а коханці).

Загалом, здала колишню подружку з потрохами. Що стосується кращого друга, то там не було фото і листувань, як при першому романі, листування було всього одне і те тільки з натяками і не більше, плюс подруга сказала тимчасові рамки і дати, коли все це було.

Я пішов ва-банк, я приїхав до кращого друга і в лоб сказав, що знаю все, тоді-то і тоді-то у вас було. Друг відразу давай виправдовуватися і пояснювати, мовляв, було, каюсь, але вона сама полізла, в загальному, розніс “друга” і його кухню і поїхав.

Далі були пояснення Насті, мовляв, було, каюсь, але це нічого не означає, люблю тільки тебе..
Ну як так можна? Я по-справжньому кохав цю жінку. У нас могло бути чудове майбутнє… Зазвичай такі історії пишуть про чоловіків, але я сьогодні написав вам, що таке часто трапляється і з жінками. Не всі вони святі…