Перейти до вмісту

Правила догляду за шкіраю в осінній та зимовий період

Правильно купатися

Коли настають холода, уісім нам хочеться погрітися у теплій ванні. Але не потрібно цього робити, температура води має бути не більше 40 градусів. Вона сушить і зневоднює епідерміс. Самий оптимальний варіант –  митися під теплим душем, використовуючи гель для душу та різні живильні креми. Милом краще не користуватися, тому що воно пересушує вашу шкіру.

Поміняти косметику

На холоді вода зі шкіри легко випаровується, робить її стягнутою та сухою. У такий перід обов’язково користуйтеся живильними кремами, у складі яких є гліцерин, гіалуронова кислота і речовини, що відновлюють захисний бар’єр шкіри. Тому за пів години до виходу на вулицю, наносьте крем, щоб він встиг як слід вбратися.

Доглядати за ногами

Людям, які люблять носити капронові колготки потрібно знати: вони погано пропускають повітря і заважають порам шкіри виділяти вологу і поглинати повітря. Шкіра від цього подразнюється та може лущитися. Щоб цього уникнути, старайтеся вечором зволожувати ноги живильним кремом.

Читайте також: Перед весіллям чоловік влаштував мені сюрприз.Таго вчинку я від нього точно не чекала …

Одягати рукавички

Рукавички потрібно носити не тільки у люті холоди, але й в прохолодну вітряну погоду. Втім, змушувати руки потіти теж не варто, адже при цьому шкіра втрачає дорогоцінну вологу. Тому підбирайте рукавички не тільки для краси, а й вашого комфорту.

Робіть пілінги

В холодну пору року, пілінги потрібні не тільки обличчю, але і всьому тілу. Пілінг позбавить шкіру від ороговілих частинок, які влітку відлущуються дуже складно, освіжить і оновить її.

Правильно харчуйтеся

Включіть у раціон харчування сезонні фрукти та овочі, в них є багато корисних вітамінів, які необхідні для вашої шкіри. Багато таких вітамінів міститься у квашеній капусті. Вона є природним пробіотиком, який захищає імунітет, і дуже корисна для краси.