Перейти до вмісту

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявляє, що у кожному куточку України планується відновлення та відбудова міст. Кожна квартира, кожен будинок наших громадян будуть відбудовані

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль у своєму зверненні повідомив, що Кабінет Міністрів вже займається створенням плану відновлення України після війни.

У кожному куточку України планується відновлення та відбудова міст. Кожна квартира, кожен будинок наших громадян будуть відбудовані.

Читайте також: Володимир Зеленський звернувся до українців, – кожен громадянин нашої країни може внести свою лепту в перемогу. Хтось – зі зброєю в руках, хтось – на роботі, а хтось – теплим словом і допомогою

“Все це передбачатиме план відновлення нашої держави, який ми сьогодні розробляємо за участю величезного наукового потенціалу, наших міжнародних партнерів», – зазначив глава уряду.

Також відомо, що країна має намір «відродити втрачені можливості». Оскільки сьогодні українців відкидають і в економічному розвитку, і в наших наукових, промислових можливостях.