Перейти до вмісту

Про що не можна нікому розповідати, навіть найблищим людям

Плани

Інколив очікуванні  хочеться кричати  на весь світ. Але краще стримайте емоції до повного втілення, щоб у разі зриву планів не доводилося гадати, хто ж так позаздрив по-чорному?!

Сподіваємося, що ці життєві поради жодним чином не вплинуть на вашу міцну жіночу дружбу. Нерозлучні подруги обов’язково мають бути у кожної жінки, а інакше з ким же по магазинах прогулюватися, в лазню ходити і просто повеселитися у вихідний день?!

Особисті стосунки

Звичайно, ви представите своїм нерозлучним друзям свого хлопця, поцікавитеся їх думкою на вушко. Або будете продовжувати проводити час вашою великою дружною компанією, бо знайомі вже багато років. Але розповідати про те, яка у вас була спекотна ніч в ліжку, не треба нікому. Це виключно ваш з ним світ.

Також не переказуйте ваш діалог з коханим, якщо між вами сталася сварка. Ви помиритеся буквально на наступний день, а у подруг залишиться в пам’яті цей епізод. Хто знає, в якому контексті вони можуть згадати про нього, тим більше публічно.

Читайте також: Смачна м’ясна запіканка

Фінансовий стан

Якщо у вас зараз фінансова криза або обрушився грошовий потік, то краще ці емоції переживати з тими, хто безпосередньо причетний до цих питань. Наприклад, з коханою людиною. А ось як поведуть себе подруги в цьому випадку, передбачити важко. Позаздрять або засмутяться? Запропонують допомогу або попросять в борг? Варіантів багато, а відповідь непередбачувана.