Перейти до вмісту

Про які помилки з молодості, дівчата жаліють в 50

Cуворі дієти

Саме у молодому віці дівчата зловживають дієтами, намагаючись скинути зайві кілограми. Коли тобі 21-23 роки, вага йде досить просто, тому всі вони виявляються дуже ефективними. Але варто пам’ятати, що кілограми випаровуються швидко і легко, але і так само легко повертаються. Тому дієти негативно позначаються на метаболізмі дівчини і у неї порушується обмін речовин. Можуть появитися проблеми зі шлунком. У жовчному міхурі теж відбувається чимало змін: через застій жовчі можуть сформуватися камені.

Дефіцит вітамінів в організмі

У жодному разі не можна допускати дефіциту мінералів і вітамінів. Як це контролювати? Своєчасно здавати аналізи і потім коригувати раціон, ґрунтуючись на отриманих результатах. Але, дуже мало дівчат звертають на це увагу у молодому віці.

Читайте також: Як приготувати долму в домашніх умовах

Відсутність режиму сну

Вечірки, напружене навчання і просто бажання провести час з друзями чи коханою молодою людиною змушують геть забути про режим сну. І якщо це не виправити в найближчі роки, то недосип відіб’ється на жіночій зовнішності. Річ у тім, що саме вночі в організмі виробляється мелатонін, який відповідає за збереження нашої молодості, і саме тому так важливий здоровий сон в темний час доби.

Велика кількість смаженої і копченої їжі в раціоні

Вся їжа, яку ми так любимо, це і смажена картопля, і картопля фрі, і копчена риба, і оладки, приготовані на великій кількості олії. У всіх цих продуктів високий глікемічний індекс, що не тільки призводить до стрибка цукру в крові, але і має ряд інших негативних наслідків. Через велику кількість стакої їжі жіноча шкіра втрачає еластичність і з’являються зморшки, а м’язи і суглоби втрачають рухливість і гнучкість.