Конопляна олія
Конопляна олія містить велику кількість жирних кислот, які прирівнюються до різних сортів червоної риби та риб’ячого жиру . Вона добре засвоюється організмом. На вигляд конопляна олія має світло-зеленуватий відтінок, на смак вона з незначною кислинкою. Таку олію можна використовувати для салатів та гарячих страв. Зберігати її бажано у темній посудині та прохолодному місці до одного року.
Рижикова олія
Рижикову олію отримують з рижію — олійної рослини сімейства хрестоцвітних. Олія багата на лінолева, ейкозадієнова, омега-6 жирні кислоти, які відновлюють та зміцнюють волосся, профілактують виникнення артриту та артрозу та покращують функціонування печінки.
Читайте також: Домашній Снікерс: смачний десерт, який вам точно сподобається
Лляна олія
Лляна олія містить набагото більше омега-3 ніж інші рослинні олії. Також вона багата на інші вітаміни та мікроелементи, такі як: вітаміни групи В, А, F, Е, цинк, лецитин, магній, калій. На смак лляна олія трохи гіркувата, але якщо використовувати її для страв, то ця гіркота практично не відчувається. Але слід пам’ятати, що олія не підлягає термічній обробці, тому додавати її потрібно тільки у готовому вигляді. Олію потрібно зберігати у холодильнику.