Перейти до вмісту

Прості методи привернути до себе удачу.

Удача завжди потрібна, і її всім не вистачає. Самі собі ми здаємося на рідкість невезучим – на інших щастя звалюється з неба, і тільки нам доводиться працювати з ранку до ночі без втішних призів. А в цей час комусь пощастило народитися з срібною ложкою в роті, хтось отримав хороший спадок від малознайомої бабусі або зовсім випадково познайомився з дуже впливовою людиною.

Нерозумно сперечатися, фактор удачі дійсно може змінити життя в кращу сторону, але це буває дуже рідко. Очікувати випадкового щастя так само дивно, як сподіватися, що у відкритий рот казна-звідки впаде суничка. При такому підході багато шансів проковтнути муху, що зазвичай і відбувається.

Серйозні люди – психологи, які вивчають фактор успіху, прийшли до висновку, що моменти везіння можна і потрібно стимулювати і наближати. Після вивчення кількох сотень везунчиків психологи встановили, що удача буває двох видів: пасивна і психологічна. Пасивна удача – виграш у лотерею або інша щаслива випадковість. Психологічна удача приходить після прийняття рішення і чіткого формування особистої позиції. Ця удача довготривала і може повторюватися багато разів.

Вчені, з властивою їм грунтовністю, розклали феномен удачі на складові:

Зустріч з потрібною людиною в підходящий момент.
Володіння інформацією.
Готовність сприйняти зміни.
Якась подія, що змінює напрямок життя.
Як бачите, ми в силах забезпечити, принаймні, половину цих умов. Щоб щасливий випадок не був поодиноким, потрібно розпушити ґрунт для зростання кинутого зерна удачі.

Ясність цілей

Щоб домогтися бажаного, необхідно чітко і в деталях уявляти, чого ви хочете. Візуалізація і ясне формування мети, яке підсвідомо допомагає йти вперед, є основним фактором везіння. Людина несвідомо отримує сигнали, звертає увагу на шляхи вирішення проблеми, які наближають до мрії. Невдахи, як правило, розпорошуються і не можуть сформувати власні бажання і плани.

Енергія і активність

Один з факторів везіння – напружена і важка праця. Везучі люди просто випромінюють енергію, встигають багато працювати, вчитися, відвідувати спортивний зал або займатися своїм хобі. На ділі активність пов’язана з умінням правильно розподіляти особистий час, не витрачати його на порожні дрібниці і неважливі справи.

Читайте також:Хитрощі ідеального “Тіраму”.

При цікавому дослідженні американського психолога Томаса Стенлі з’ясувалося, що з 2500 знаменитостей і бізнесменів 84% впевнені, що досягли багатства тільки завдяки виснажливій праці. Вони не вірили в везіння, але намагалися працювати більше і продуктивніше за інших співробітників.

Невдачі корисні
Від невдач не застрахований ніхто, але щасливі люди вміють ефективно переробляти провали, витягуючи з них користь. Якщо щось пішло не так, як вам хотілося, не зліться і не будуйте плани помсти, не впадайте у відчай. Шукайте причини невдачі, насамперед, у самих собі і аналізуйте причини. Відокремте неминуче або випадкове від того, що сталося в результаті ваших помилкових думок або дій. І завжди пам’ятайте – ситуація могла скластися ще гірше.

Єдиний важливе питання, яке ви повинні вирішити при невдачі – яку користь я можу з цього отримати? Що я можу зробити для виправлення помилки, досвід, який я придбав? Перезапустіть генератор шансів, і він відкриє для вас нові шляхи. Якщо стався системний збій», виберіть нову справу, поверніться до відносин з колишніми знайомими, озивайтеся на запрошення і самі приймайте гостей, збирайте інформацію. Кожна дрібниця може бути пусковою кнопкою запуску нового старту в русі до успіху.

Робити багато корисних справ

Неможливо отримати бажане, якщо не докладати зусиль для досягнення мети. Чим більше спроб і справ ви робите, тим вище шанси домогтися результату. Хочете хорошу роботу? Частіше відвідуйте співбесіди і агентства з працевлаштування, одночасно подавайте резюме на різних ресурсах, питайте знайомих. Це збільшує ймовірність влаштуватися на оплачуване місце в кілька разів.

Особливості характеру та особистість

Важливий фактор везіння – вміння мислити позитивно, вірити у власні сили. «Щасливчики» завжди є оптимістами, які з легкістю беруться за найскладніші справи і нездійсненні завдання, впевнені в можливості отримати бажане і реалізувати мрію. Вони більш товариські, легко сходяться з людьми і без наслідків переносять стресові ситуації.

Наполегливість у досягненні цілей

Це важлива якість, яка помітно відрізняє успішну і щасливу людину. Вона не здається перед невдачами, готова пожертвувати силами і часом для отримання позитивного результату. Вона продовжує шукати варіанти, коли суперники давно здалися.

Хочете мати більше везіння в кар’єрі? Намагайтеся більше і плідніше працювати. Кожну невдачу сприймайте як урок, робіть висновки, не витрачайте час на стрес і переживання. Не економте сили на навчальні програми, семінари, відвідуйте лекції успішних колег. Це відкриє нові шляхи до досягнення мети, додасть сил.

Чесність

Успішних людей в більшості випадків відрізняє порядність, відкритість і чесність. Це важливі якості для побудови кар’єри та особистого бренду, розвитку бізнесу. До таких особистостей завжди притягуються оптимісти, їх оточують активні і щасливі колеги.

Існує величезна різниця між психікою людей, які сліпо вірять в везіння і тими, хто наполегливо йде до мети. Це різні психотипи, але за статистикою удача частіше приходить до тих, хто не вірить в її існування. Робіть успіх самі, не довіряйте долю випадковості, якщо хочете домогтися бажаного результату.