Перейти до вмісту

Прості секрети догляду за віями, що допоможуть зробити їх довшими та густішими

Зелений чай

Заваривши зелений чай, відлийте трохи напою, перш ніж ви покладете туди цукор. Коли заварка охолоне, візьміть спонжики, намочіть їх і зробіть компреси на очі. Це поліпшить зір та допоможе вашим очам відпочити, а корисні речовини будуть вбиратися в корені вій, живлячи і зміцнюючи їх.

Читайте також:Моя мати завжди докоряє мені тим що в 30 я не маю сім’ї. Я вже не витримую.

Рицинова олія
У багатьох людей рицинова олія досі асоціюється з проносними засобами, але насправді — це один із недооцінених скарбів, який не коштує практично нічого,
якщо порівнювати його з різними косметичними кремами і гелями.
Ще бабусі казали нам, що “якщо хочете мати гарні брови і вії — придбайте рицинову олію”. Але до порад близьких ми мало прислухаємось.
Це дійсно чудовий засіб. Але головне завдання — нанести на вії якомога менше олії, щоб вона не потрапила у очі та не викликала неприємні відчуття. Для цього можна використовувати вушні палички, сірник з намотаною ваткою, непотрібну чисту щітку для туші.

Косове масло

Популярність кокосового масла для догляду за волоссям цілком виправдана. Воно посилює його ріст, робить більш міцним. Але, виявляється, його можна застосовувати і для того, щоб вії краще росли. У ньому міститься багато корисних речовин: вітамінів, антиоксидантів, які покращують стан не тільки вій, але і повік. Оскільки шкіра в області очей дуже чутлива, спочатку перевірте, чи немає у вас алергічної реакції на цей продукт.