Перейти до вмісту

Прості секрети здорового волосся

За місяць часу приблизно відростає 1-2 сантиметрів волосся. Крім генів, швидкість контролюється збалансованим харчуванням, правильно підібраним комплексом вітамінів і мікроелементів, а також доглядом.

Порада: хоч і регулярна стрижка не впливає на ріст волосся, вона запобігає пошкодження. Відвідуйте перукаря через кожні 3-4 місяці, щоб позбутися посічених кінчиків. Так ви надасте їм більш доглянутий вигляд.

Як прискорити ріст волосся

Завітайте до нутриціолога

Якість волосся безпосередньо залежить від нашого самопочуття. Всі вітаміни розподіляються між тканинами і органами людини. Якщо в організмі є дефіцити, то на волосся і нігті мікроелементів не вистачить. У результаті, його якість буде страждати.

Читайте також: Балик зі скумбрії

Скорегуйте харчування

Перегляньте свій раціон: їжте більше риби, м’яса, молочних продуктів, горіхів. Якщо погано харчуватися, то волосся буде рости повільно та виглядатиме не якісно.

Порада: різноманітно харчуйтеся, адже розкішне волосся найчастіше росте у людини, яка стежить за своїм здоров’ям.

Використовуйте спеціальний догляд

Вітамінні комплекси збільшують швидкість росту волосся удвічі. Стимулятор посилюють кровопостачання волосяних цибулин і до них надходить більше корисних речовин. У складі таких засобів зазвичай міститься три амінокислоти: аргінін, лізин і аспарагінова кислота. Разом вони утворюють необхідний будівельний матеріал.

Порада: додатково масажуйте голову кінчиками пальців, коли наносите шампунь на волосся або просто є вільна хвилина.